Autor Zpráva
senior
Profil
Príjemný deň,
prosím o pomoc so stylopisom. Stylopis
body {
background-color: #00CC00; background-image: url("bg2.jpg"); background-attachment: fixed
}
mám uloženy v adresári domena/css/ a na stránke domena/uvod.php mám
<head>... <link rel="stylesheet" href="css/styl.css" type="text/css"> ...</head>
Obrázok pozadia sa na stránke domena/uvod.php zobrazuje, ale nezobrazuje sa na stránke domena/forum/diskusia.php.
Neviem to pochopiť, keď je obrázok pozadia uložený v koreňovom adresári doména/bg2.jpg.
Trejpa
Profil
senior:
A v souboru /forum/diskusia.php odkazuješ styl pomocí href="../css/styl.css" nebo href="/css/styl.css", a nebo jsi tam nechal href="css/styl.css"?
Anonymní
Profil *
pokud jsem to pochopil správně tak diskusia.php máš ve speciální složce forum ale pokud máš v souboru diskusia.php v head tuto cestu ke kaskádovým stylům
<link rel="stylesheet" href="css/styl.css" type="text/css"> tak není divu, že to prostě ten css soubor nevidí už z důvodu že tohle je cesta k domena -> forum -> css -> styl.css , ale pokud jsem to pochopil správně tak ty potřebuješ cestu domena -> css -> styl.css.

Takže tohle je asi ten problém..
preca1
Profil
Zdravim,
neni to kvůli tomu, že na /diskuse/forum.php se ten CSS soubor hledá pod /diskuse/css/styl.css? To bys měl odhalit v debugovací konzoli, že tam je 404.

Pokud je to ten případ, mohly by ti to pomoct vyřešit kořenové odkazy. Neboli místo href="css/styl.css" bys měl href="/css/styl.css"
senior
Profil
Trejpa:
ďakujem za pomoc. V v súbore /forum/diskusia.php odkazujem styl pomocou href="../css/styl.css"

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0