Autor Zpráva
z3ntiva
Profil *
Zdravím, mám problém zde: http://www.tomasgazur.cz/xhtml/

V levém a pravém sidebaru si mužete povšimnout, že některé texty se zalomí. To je špatně.. nevím však jak docílit toho, aby se nezalamovaly. Resp. v levém sloupci se mohou texty zalomit pouze jednou, v tom pravém ani jednou, vše by mělo být na jednom řádku, a pak opět nový řádek s novými informacemi. Snad víte co tím myslím.

Jako řešení me napadlo zvětšení šířky sloupce, jenže to pak zase nevyhovuje tomu druhému,a jelikož je vše pomoci metody float, proste se to pak celé rozháže. Poradte prosím, jak to vycyhytat.. Už mě z toho bolí hlava a pořád nevím, jak to ukočírovat :(
Diky moc, Z3
Sir Tom
Profil
z3ntiva:
Též zdravím,

když mezi 2 slova napíše pevnou mezeru (118 00 Praha 1), tak se v této mezeře text nezalomí.
Pak ještě existuje vlastnost: White-space
z3ntiva
Profil *
Diky za radu. Ta pevná mezera nefunguje, jednodue se vpíše před slovo na nové řádku.. ( konkrétně v tom Čerpadla na vodus benzínovým a naftovým motorem ) -> potřebuji mít Čerpadla na vodu s benzínovým na jednom řádku... Nejde
Tady to je podle mě o tom, že zkrátka ten sloupec má šířku, do kterého se to nevejde, tak aby to bylo zalomené pouze jednou, resp. nijak v pravém sloupci. Když dám sloupci větší šířku, tak se to ale zase celé rozháže, navíc na tuto šířku by to mělo fungovat. Velikosti fontů jsou snad ale správné.

Ještě podotknu, že vše bylo ok když byl jako font Times new roman, po změně přes cufon na Aller 400 a Aller 700 jako bold se to zalomilo. Weird.. :( Ale potřebuji to vyřešit..

Díky moc všem za rady :)


Velikosti fontů jsou snad také správné*

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0