Autor Zpráva
Lukáš Frič
Profil
Ahoj,

mám 2 menší problémy. Předělávám své stránky do CSS (používám externí soubor). No a - u tabulek se mi zobrazí jen vnější část tabulky, nikoliv jednotlivé buňky a nevím co s tím. Hrabal jsem se v tom jak sem mohl, ale na nic jsem nepřišel. K dispozici dávám zápis CSS a SS jak to vypadá.

http://s16.postimg.org/494bica7p/tabulka.png

#tbl_kdown {border:3px ; border-color: red;border-style: solid; text-align:left;width:500px; height:500px; border-collapse:collapse;}

2.problém se týká tlačítek - místo klasického tvaru a grafiky se mi všude zobrazují akorát bílé kostičky s nápisem. A taky nevim co s tím. zde používám klasický <input type="button" />

Zde nabízím náhled na deformaci: http://postimg.org/image/4rg3n1zgb/

Děkuji za rady
juriad
Profil
#tbl_kdown {text-align:left;width:500px; height:500px; border-collapse:collapse;}
#tbl_kdown td {border:3px ; border-color: red;border-style: solid;}
rámeček nastav až přímo buňkám, ne celé tabulce.

Jakmile začneš stylovat <input>, tak se úplně zruší výchozí vzhled a už ho nelze obnovit. Formuláře prostě stulovat takto jednoduše nejdou.
Lukáš Frič
Profil
Aha, díky. Tabulky už fungují.

Inputy nijak nestiluji, mam je tam jen v takovéto formě:

<a href="#kotva" style="color:red"> <input type="button" value="Nahoru" style="color:red"/> </a>

nebo

<input type="button" value="Tak tedy..." onClick="if(confirm('Pro úplný otevření nové stránky, klepněte na OK. Tato stránka zůstane otevřená pro další úžívání!'))window.open('foton.html')">

Nic víc s tím nedělám, ani v externím souboru není zmíňka o input, button nebo něco takového.
juriad
Profil
Zkus, vyhodit nastylování těch barev, pokud se to zlepší, je to způsobené jimi. V jakém prohlížeči se ten problém projevuje?
Pokud to tím nebude, dej odkaz na živou ukázku.
Lukáš Frič
Profil
Je to zřejmě těmi barvami, děkuji ti za radu. Jednalo se o G-Chrome, ale teď už na to snad přijdu. Díky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0