Autor Zpráva
Danoss
Profil
Ahoj,
Ve style. css mám:

#hlavicka {
    width:100%;
    height:100px;
    background:#a70000;
    margin:0;
    padding:0;
    }

ale místo background:#a70000; chci dát background-image:url(/wp-content/themes/rs_sablona/img/pozadi.png) ale ten obrázek se mi nezobrazí zkoušel jsem více obrázku co jsem si uploadnul na FTP ale žádný se mi nezobrazí až na jeden který se zobrazí ale ten už byl v základu se šablonou ten jsem neuploadoval

díky za případné rady
margin
Profil *
Proč nefungují obrázky
Líp bez odkazu na web nedokážu poradit.
Danoss
Profil
margin:
web je - epizody.eu
u všech šablon co jsou na wordpress mi to funguje ale u téhle ne
http://www.redakcni-systemy.com/wordpress/navody/146-jak-vytvorit-vlastni-wordpress-sablonu
Trejpa
Profil
Danoss:
Žádný obrázek k zobrazení tam nemáš definován. Ani v HTML, ani v CSS.
Danoss
Profil
Trejpa:
aha, omlovám se něco jsem zkoušel a smazal jsem ho omylem ale už je tem
Stalker
Profil
[#5] DanossJá ho tam teda furt nevidím
Danoss
Profil
je zapsaný v css ale mě se právě nechcou zobrazit obrázky co jsem sam uploadnul na ftp jde mi zobrazit jen jeden obrázek ale ten byl zároveň k té šabloně co jsem si stáhnul
Stalker
Profil
[#7] Danoss
Nechci být hnidopich, ale ve zdrojovém kódu css není žádná url cesta napsaná. Napiš nám absolutní cestu k tomu obrázku.
Danoss
Profil
http://epizody.eu/wp-content/themes/rs_sablona/img/pozadi.png

v css je zapsaná - background-image:url('/wp-content/themes/rs_sablona/img/pozadi.png');

ale obrázek to prostě nechce najít
pavuk
Profil
Danoss:
odkaz píše
"Forbidden
You don't have permission to access /wp-content/themes/rs_sablona/img/pozadi.png on this server."
Nebo taky "Zamítnuto, nemáte oprávnění k přístupu na /wp-content/themes/rs_sablona/img/pozadi.png na tomto serveru"
Danoss
Profil
jo já vím ale proč to tak je? u všech jiných šablon mi to funguje


Konečně už to mám, stačilo změnit práva té složky v které jsem měl ty obrázky.
margin
Profil *
Takže pokud to chápu, tak se nemohl zobrazovat ani obrázek, který už byl v základu, zmíněný v prvním příspěvku.
pavuk
Profil
Danoss:
jo já vím
Tu chybovou hlášku kdybys hned v úvodu dotazu zmínil a přiložil i její text, měl bys to vyřešený hned první odovědí... ostatně by ti vlastně myslím stačilo zkopírovat její text do překladače :-)
Danoss
Profil
jo přišel jsem na to v podstatě hnedka co jsem si ji přeložil, jen mě ze začátku nenapadlo že by to s tím mohlo mít něco společného, napadlo mě to až potom jak chtěl Stalker ať tu dám absolutní cestu k tomu obrázku
díky všem

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0