Autor Zpráva
Stalker
Profil
Ahoj,

jak nejefektivněji nahradit tyto pseudotřídy? Jak jistě víte, ve starších IE to nefunguje, tak bych potřeboval nějaký fix-bug, ale nevím, jaké řešení je nejefektivnější. Mohl bych tam před to dát třeba prázdný divy a těm dát specifický styl, ale to mi nepřijde jako super řešení. Nějaké moudřejší nápady?

Díky :)
shaggy
Profil
Stalker:
Mohl bych tam před to dát třeba prázdný divy a těm dát specifický styl, ale to mi nepřijde jako super řešení.
Mne rovnako nepríde ako "super" riešenie používať before a after (aj keď aj ja som ho párkrát použil... keď som vedel, že to môžem použiť).
Možno by bolo dobré spomenúť, na čo sa v tvojom prípade tieto pseudotriedy používajú (a úplne úžasná by bola živá ukážka). Možno prídeme na jednoduché a pekné riešenie.
Radek9
Profil
Stalker:
IE 8 je podporuje, co víc bys chtěl? Na 6 a 7 se můžeš vykašlat, používá je mizivé procento uživatelů.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Radka9:
Pokud je to zásadní funkčnost (třeba nějaký druh číslování nebo clearování), tak by měla fungovat všude, nehledě na to, jaké jsou momentální statistiky.

používá je mizivé procento uživatelů
Třeba teď já. Co přesně získá tím, že se na mě vykašle?
Otázka nezněla, zda se problém vyplatí řešit (což ostatně na základě zadaných informací nejde posoudit), ale jak ho řešit. Což teda také nejde vyřešit obecně :-)
Stalker
Profil
[#2] shaggy[#3] Radek9
Řeším tím zaoblení rohů navigačních tlačítek, viz www.kachlizol.cz. V IE (alespoň teda 8 a starším) je stránka celá rozsypaná, tak ji dávám pomalu do pucu. Momentálně se zaměřme jen na navigaci, kde právě before a after nefungují.
llook
Profil
Tak zrovna u nějakých tlačítek bych to možná vůbec neřešil, holt je pár lidí bude mít hranatý... Ale jestli to musíš řešit, tak zkus nějaký polyfill, např. https://code.google.com/p/ie7-js/ nebo http://jquery.lukelutman.com/plugins/pseudo/
Stalker
Profil
[#6] llook
Není problém tam dát podmíněnej komentář, pro starší verze IE, ale jakým nejlepším způsobem to udělat? Mě napadá tam přidat pouze prázdné divy. Jeden před každé tlačítko, dát mu pozadí toho levého okraje, nastylovat ho a druhý za každé tlačítko, dát mu pozadí pravého okraje a nastylovat. Nějaké lepší řešení by tu však nebylo?
margin
Profil *
Koukni na:
http://interval.cz/clanky/horizontalni-zalozkove-obrazkove-menu/ - odkaz je rozdělen na tři části
http://teststranek.kvalitne.cz/menu7.2/ - odkaz je rozdělen levou část dohromady se středem střed na pravý okraj, tedy jen dvě části.
Stalker
Profil
[#8] margin
Díky moc
Stalker
Profil
[#8] margin
Je lepší to udělat rovnou jedním z tvých zmíněných způsobů, nebo pro starší prohlížeče to napsat znovu a dát to do podmíněného komentáře?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0