Autor Zpráva
quest
Profil
Dobrý den chci se zeptat jak nastavit pozici, šířku a výšku obrázku nebo pozici textu podle rozlišení uživatele.Moc děkuji za jakékoliv nápady.
CZechBoY
Profil
Zdravím,
media query, javascript.
Podejte konkrétnější dotaz, na tohle se nedá pořádně odpovědět.
quest
Profil
Přesněji: mám třeba obrázek který má šířku 300px a výšku 600px který je na mé stránce...někdo otevře stránku a má rozlišení 1280x1024 a tak se obrázek zmenší na 150 a 300.Doufám že příklad je dostačující pro pochopení.
Druhá otázka:jestli jde upravit vzdálenost zleva na určitý text podle rozlišení uživatele.
Děkuji za odpověď.
Str4wberry
Profil
Nastavit rozměry obrázku nebo libovolnému jinému elementu lze třeba v procentech. Potom se roztáhne ve všech rozlišeních dle stejného poměru vůči obrazovce. Rovněž lze v procentech nastavit vzdálenost zleva (případně rovnou element vycentrovat).
quest
Profil
V css se moc neorientuju a proto se chci zeptat jak předám tu hodnotu uživatelského rozlišení aby se to měnilo podle obrazu? Děkuji
Myslím přesným kódem.Alespoň nějakým celým příkladem.
margin
Profil *
Dokud chceš "přesný kód", tak ukaž, co máš (živou ukázku), jinak nemůžeš dostat nic lepšího, než obecných odpovědi, které tu už máš.
quest
Profil
<div style="position: absolute; top: 130px; left: 200px"><img src="http://www.ziva.ukazka.cz/neco/obraz.jpg" border="0" width="75" height="100"></a></div>
Takhle mám na stránce vložený obrázek ale chtěl bych aby se jeho rezměry měnily podle rozlišení(jak již bylo řečeno).Četl jsem že to jde v CSS ale nevím jak...Děkuji za odpovědi.
anonymni
Profil *
quest:
width, jak už bylo řečeno. A procentuální.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0