« 1 2
Autor Zpráva
Kubo2
peta:
Tva poznamka je smesna
Možno je, ale nie až taká smiešna ako tvoja logika sémantického členenia HTML kódu.
Fakt, <div class="nadpis">, to je už skutočne moc :)

[#3] Petr ZZZ:
Opravené, preklep z nepozornosti.
peta
Petr ZZZ: A to je prave nesmysl uplne nejvetsi. Ale neni jediny. Treba si precti pravidla pro citace a publikace :) Kurziva by nejlepe vubec nemela existovat :) Vis, jak spatne se kurziva cte? Clovek, ktery tohle vymyslel uz nastesti umrel.
Kubo2 Precti si poradne, co jsem napsal a neplet sem id.
Petr ZZZ
peta:
Vis, jak spatne se kurziva cte?
Když ji dám zároveň i tučně, čte se lépe než ostatní text.

Víš jak špatně se čte čeština bez diakritiky?

Mlžíš a plevelíš. V kontextu Kubovy2 poznámky není podstatné, že tě ocitoval s id místo s třídou. Nemění to nic na tom, že <div class="nadpis"> vypadá divně.
peta
Petr ZZZ: Pak si precti take vse, co jsem ted k tomu napsal. Treba ty veticky, ze nevim, jak to rozumne resit, ale resil bych to tak, jak jsem napsal. Ze je to divne a nelibi se mi to tez jsem tam taky napsal.
Proto mi komentare lidi, kteri opet oteviraji jiz uzavreny problem pripadaji velice trapne.
Petr ZZZ
peta:
Pak si precti take vse, co jsem ted k tomu napsal.
Ne. Píšeš šlompácky, s množstvím překlepů a bez diakritiky, používáš divné zkratky, pravidelně se vztahuješ na blíže neurčené něco, na co jsi líný odkázat, ignoruješ formátovací možnosti diskuze. Netvrdím, že všechny zmíněné nedostatky najdeš i v tomto vláknu, nicméně toto je můj celkový dojem z tvého projevu na zdejším diskuzním portálu. Luštit tvoje texty je utrpení, vyhýbám se jim, kde jen můžu.

Nevytahuj po třech dnech uzavřené téma.
Chamurappi
Téma mi připadá vyčerpané. Je zřejmé, že peta svoji pravdu není schopen náležitě obhájit, vychází jen z jakési své jedné zkušenosti, která se navíc ani neodehrála v prostředí webu…
Dál bych to nerozvíjel.
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: