Autor Zpráva
Patresko
Profil
Zdravim vas,

potreboval by som proadit ako spravim stranku aby sa mi zvacsovala alebo zmensovala podla obsahu. Funguje mi to ked mam tam len jeden div, ale ako nahle som skusil dat jeden div na position absolute, a druhy na relative, tak sa to zvacsovalo alebo zmensovalo iba podla divu ktory mal relative a ja potrebujem aby sa to zvacsovalo alebo zmensovalo na zaklade oboch. Ked som skusil dat oba na relative, tak mi zas neslo ich umiestnit vedla seba. Ak bude treba poslem aj css.
Str4wberry
Profil
Sloupce stejně vysoké
Patresko
Profil
Nemyslel som dva stlpce rovnako velke, mam dva bloky vedla seba, ktore maju height: auto, podla toho kolko je vtom textu, a chcem aby hlavna stranka sa natiahla alebo zuzila v zavislosti ktory z nich je vacsi
Str4wberry
Profil
Pokud budou mít oba sloupce position: absolute, nemá se stránka podle čeho natáhnout. Řešení je buď absolutně posicovat jen ten nižší (jak je na jedné ukázce z odkazu výše) — potom rodiče roztáhne ten neposicovaný, nebo použít obtékaný layout.
Patresko
Profil
Uz som to fixol podla toho dik, ale mam dalsi problem, mam asi margin collapse a nedari sa mi to fixnut...

CSS kod mam takto:

#video {
    border: 2px dashed #FF0;
    border-radius: 5px;
    margin-top: 5px;
    width: 44.3%;
    float: left;
}

#text1 {
    border: 2px dashed #FF0;
    border-radius: 5px;
    margin-top: 5px;
    width: 50%;
    float: right;
}

#pata {
    height: 20px;
    width: 100%;
    clear: both;
    margin-top: 10px;
    margin-bottom: -20px;
    text-align: center;
    font-weight: bold;
    color: #FFF;

A proste margin-top mi funguje len na inej stranke kde nemam zrovna tie dva divy pre video a text1

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0