Autor Zpráva
Cana96
Profil
Zdravím, na hlavní stránce se mi zobrazuje "podnadpis" H1 a když ho smažu, tak "nadpis" H1. Potřebuju aby se mi nezobrazoval žádný, aby mi tam nezavazal. Používám systém Atomer.cz. Psal jsem na technickou podporu a přišlo mi tohle:
Ak mate znalosti z oblasti CSS, mozete tento nadpis skryt prave pomocou kodu CSS, ktory vlozite v "Nastavenia" -> "Nastavenia a vzhlad" -> "Nastavenia" -> "Vložiť HTML kód do hlavičky pred ukončenie tagu </head>:"

Mohl by mi někdo poradit co tak napsat? Jsem v tomto oboru úplné jelito.
joe
Profil
Skrýt něco (a hlavně nadpis) pomocí CSS není ideální řešení, proč chceš mít stránku bez nadpisu? Ukaž stránku, co kde a proč potřebuješ.
Cana96
Profil
Tady: http://www.povlekni.cz/. Zavazá mi to tam. Chtěl bych to nahradit tímhle: http://www.povlekni.cz/pro-firmy/. (Samozřejmě bez toho pro firmy a úvod)
maks
Profil
Cana96:
to nejsou nadpisy, ale obrázky, ne?
Cana96
Profil
maks:
já to nechci nahradit obrázky, ale bude to nad těmi obrázky a bude to kazit logotyp
Cana96
Profil
joe:
A nešlo by to i nějak jinak, když říkáš, že CSS není ideální řešení?
Vestik
Profil
chápu dobře že tam nechceš ten nápis Pro firmy?
Cana96
Profil
Vestik:
Já tam nechci ten nadpis úvod tady: http://www.povlekni.cz/ pod tím obrázkem. Tu druhou stránku je ukázka toho, že pod obrázkem nechci žádný nápis. Někde jsem četl že to jde nějakým display none, ale nechápu to.
Vestik
Profil
pokud by si použil stylopis h1 {display:none;} tak ti to zneviditelní všechny nadpisy h1, což je v tom druhém odkazu nadpis PRO FIRMY
Cana96
Profil
Vestik:
Můžeš mi to nějak upřesnit? Díky
Vestik
Profil
nevím jak funguje atomer, ale zkus do hlavičky toho webu vložit
<style> h1 {display:none !important;}
Dle mého názoru pak zmizí i ten nápis pro firmy protože je taky jako nadpis h1
joe
Profil
Cana96:
CSS je ideální řešení, není ideální skrývat nadpis :-) tady se asi nic nestane, takže můžeš do toho nastavení nasat:
<style> .uvodka h1 { display: none; } </style>
Vestik
Profil
.uvodka tam být nemůže, pochybuju, že by atomer povolil úpravu zdrojáku
sony
Profil *
joe:
Skrýt něco (a hlavně nadpis) pomocí CSS není ideální řešení,

Vestik:
<style> h1 {display:none !important;}

Joe měl pravdu a vestik ti radi sice funkční řešení, ale zároveň postih. Poslechni Joe a radějí text vymaž než ho skrývat.
Cana96
Profil
Vestik:
tohle nefunguje, zmizí celý web, ale díky za návrh
sony
Profil *
Když dáš do css zápis: h1{display:none} Tak to ti fungovat bude, ale nedělej to!
Cana96
Profil
joe:
funguje to přesně tak jak jsem potřeboval, na úvodní stránce se schoval nadpis h1 a na ostatních zůstal, díky moc, hodně ste mně pomohli. Díky Joe
Vestik
Profil
*** neukončil jsem </style> ale myslel jsem že tě to trkne :D

Pokud by se dalo zasáhnout do zdrojáku bylo by to něčem jiným...
Cana96
Profil
sony:
Je jenom schovaný, ve zdrojáku pořád je, takže vyhledávače uvidí h1.
Vestik:
Netrklo...v tomhle oboru jsem na tom hodně špatně :D
Vestik
Profil
joe kde se vzala ta třída uvodka ? nikde ji tam nevidím
sony
Profil *
Správně. Vyhledávač to uvidí a taky za to poneseš následky. Tvoje metode není správná. Joe ti radí dobře. Vestik ti taky radi dobre, ale prdí na budoucí následky, které to pro tvé stránky bude mít
Cana96
Profil
sony:
Někde jsem četl, že google penalizaci při skrývání obsahu řeší člověk individuálně a né robot. Jinak za každé lepší řešení budu rád.
sony
Profil *
Lepší řešení je vymazat prostě text mezi tagy h1. Tím se vyřešíš co chceš a penalizace tě nepostihne. Lidi toho napíšou :-)

Google se stebou mazlit nebude a seznam taky ne. Robot nebo člověk ti může bát jedno. Prostě ochcáváš vyhledávač a na to se přijde.
Petr ZZZ
Profil
Vyhledávače tolerují písmo skryté obrázkem za předpokladu, že na obrázku je napsané to samé. Říká se tomu image replacement a používá se to na ozdobné nadpisy v nějakých vyšperkovaných typech písma, které nejde jinak nakódovat.

Pokud obrázek písmo pouze bez náhrady zakryje, hrozí penalizace ve vyhledávání (na kterou se lze spolehnout, pokud se s příslušnou stránkou dostaneš na dobré pozice – konkurence tě prostě napráská).
sony
Profil *
Petr ZZZ:
konkurence tě prostě napráská
a máš to :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0