Autor Zpráva
Musilda
Profil
Zdravím

do stránky vkládám Oswald font z Google fonts. Přestože mám nastavení latin extended, tak jej Chrome a IE zobrazí správně, ve FF jsou všechny písmena s diakritikou nahrazena.

Díky za každou radu.
Plaváček
Profil
Musilda:

Odkaz na živou ukázku by nebyl?
Musilda
Profil
http://www.gladiators-shop.sk/
Je to Woocommerce šablona, už jsem zkoušel natvrdo nacpat do hlavičky link na google fonts, zda není chyba v té šabloně, ale to taky nepomohlo.
_es
Profil
Musilda:
@font-face by mal asi byť pred všetkými vlastnosťami Font-family k nemu sa vzťahujúcimi.
margin
Profil *
_es:
To máš ověřené, nebo jenom tipuješ? Já měl vždy @font-face před font-family a ověřovat se mi nechce, zda je to příčinou popsaného problému.

Musilda:
Napřed z googlu taháš písmo Owfald (ve třech řezech) s podporou latin extended, pak z googlu taháš písmo Owfald (ve třech řezech) bez latin extended. Se nedivím, že to prohlížeče zmate.
Zjistil jsem z HTTP požadavků, nedíval jsem se do HTML ani CSS a nezjišťoval jsem, zda je podobný problém s jinými písmy.

Mimo téma, web se načítá extrémně dlouho.
Martist
Profil *
Musilda:
Vím že se jedná o starý příspěvek, ale řešil jsem docela dlouho stejný problém... Pomohlo mi specifikovat Subset, tzn. např.: 'fonts.googleapis.com/css?family=Merriweather+Sans:400,700&subset=latin,latin-ext', tedy připojit na konec právě &subset=latin,latin-ext... I když se na podpoře Google Fonts píše, že pro rozšíření Latin není potřeba nastavovat subset, pro firefox očivně je.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0