Autor Zpráva
Návštěvník
Profil *
Mám takovouto tabulku a nemohu přijít jak ji umístit aby to nepůsobilo blbě. V malém rozlišení / přiblížení tak jak to je na obrázku mám pocit, že by to chtělo odsadit možná 35px zleva, protože vpravo je neúměrně mnoho místa, kdeždo vlevo není žádné. Já to ale současně poměřuju s pozicí menu a mám pocit, že nejlepší by bylo dát tabulku na střed



Jenže když ji dám na střed (respektive vytvořím okraj vlevo 150px, protože vpravo je sloupec na fotky (že tam nejsou fotky neznamená že tam není).

Tak při zmenšení to vypadá blbě.



Dalo by se to nějak udělat aby se při odzoomování nebo zvětšení rozlišení zmenšil okraj?
Monkeys
Profil *
Návštěvník:
Preco tu tabulku nedate width: 100%; ?

Návštěvník
Profil *
Monkeys:
Ta tabulka je uvnitř divu, která plave doleva. Vedle je druhý div s fotkama (ty tam ještě nejsou) a tedy floatuje doprava. Jedině že bych dal 100% tomu divu vlevo, ale to bych musel udělat dvě třídy. Jednu třídu na 100%, když tam ty fotky nejsou a druhou např. 80% když tam ty fotky jsou...


Monkeys:
No ale stejně to není ono. I když jsem ten pravý sloupec odstranil, protože tam nejsou nahrané fotky, když dám 100% tak to vypadá nevycentrovaně. Musel jsem dát zleva okraj 50px, aby to nebylo úplně nalepené na kraji.
Při malém rozlišení a normálním přiblížení horní část vypadá divně, protože tam není moc textu. Když skroluješ níže tak je tam více textu tak to pak je OK.

No a když to zase oddálím tak to (bez okrajů) vypadá takto:

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0