« 1 2
Autor Zpráva
Mufák
Profil *
Pokud by web nešel v IE8 zobrazit nebo byly zásadní průšvihy(formuláře se neodesílají), tak řešit. Ale zakulacení rohů považuju za detail, kterýho si někteří návštěvníci ani nevšimnou, a šťouralové zase s velkou pravděpodobností budou vědět, o co de. Posílat obrázky mi připadá trošku kanon na vrabce, zatížení prohližeče linky a serveru.
Barvu pozadí jednotlivých elementů lze taky řešit tak, že udělám <body background...> akorát jsem ještě neslyšel o tom, že by to někdo dělal, protože minoritní prohlížeč má z důvodu války prohlížečů špatně implementovaný CSS.
Zechy
Profil
Občas mě napadá, co někteří webdesignéři vlastně vymýšlí za vymoženosti, že s tím IE má problém a odmítají to řešit :). Přitom pět minut, deset řádků kodu a web je i v IE pěkný. Málokdy se mi stalo, že když jsem něco kodil a kouknul se na to v IE, že by to tam něco nešlo. Zpravidla jenom zaostával IE 5.5 a to stejně jenom s tím, že odmítal vycentrovat stránku. A když už něco nešlo, tak to byly CSS speciality, jako třeba zmíněné rohy.
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0