Autor Zpráva
Inpocasi2
Profil *
Neznáte nějakou databázi obrázků uživateli vytvořených kursorů volně ke stažení?

Hledám kursor pro ovládání mapy (jako je ručička na Google maps), ale ještě potřebuji, aby ukazoval hodnotu v bodě, jako je to tady: teplotní mapa (jen na této ukázce s mapou nelze hýbat - nyní potřebuji, aby šlo s mapou hýbat a zároveň ikona ukazovala hodnotu).

Jakou ikonku pro to použít? Z klasických se mi k tomu nejvíce hodí move, ale moc se mi nelíbí.

Moderátor Chamurappi: Opraveny odkazy, v BB značce [url] se zde adresa nemá obalovat do uvozovek.
jefitto44
Profil
Neviem ako ostatným, ale mne sa na teplotnej mape zobrazuje "crosshair"

Ak chceš nájsť kurzor, ktorý by ti vypisoval hodnotu, tak vedz, že taký pravdepodobne nenájdeš... ako by to podľa teba malo fungovať? Cursor je obrázok, ten výpis hodnoty si musíš naprogramovať (asi Javascript)
Chamurappi
Profil
Reaguji na jefitta44:
ten výpis hodnoty si musíš naprogramovať (asi Javascript)
To už zjevně naprogramované má.


Reaguji na Inpocasiho2:
jako je ručička na Google maps
Mapy Seznamu používají obyčejný move.

Nenapadá mě, jak by měl vypadat na první pohled srozumitelný kurzor vyjadřující obě funkce (tedy zaměřování i uchopitelnost). Zvolil bych na tvém místě asi také ten move nebo ručičku, protože je asi důležitější, aby uživatel pochopil, že může s mapou hýbat, než to, aby pochopil, že se mu ukazuje teplota v najetém bodě — to ukazování teploty uvidí tak jako tak. Bude-li se moct mapu i přibližovat a oddalovat, tak zřejmě není nutné, aby šlo kurzorem snadno přesně zaměřit konkrétní pixel, protože si v nejhorším případě může ten vyhlédnutý bod zvětšit.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0