Autor Zpráva
Seki
Profil
Zdravím, ve své jedné webové aplikaci mám potřebu mít stránky přizpůsobené pro tisk. Na stránce se mi pomocí php vykreslují dva grafy o rozměrech (každý 1000 x 695 px). Problém nastane při tisku, kdy už v náhledu se zobrazuje na konci jedna prázdná stránka a nemůžu přijít na to, jak se jí zbavit.
http://pocasi.wcentrum.cz/browse.php?d=2014_1

Jde nějak nastavit, aby se v náhledu zobrazovaly a tiskly staticky vždy dvě stránky, nebo má můj problém i jiné řešení?

Děkuji
juriad
Profil
Mě se ve firefoxu při náhledu zobrazuje jí dvě stránky, na každé je jeden graf.
Zkusil jsi zjistit, zda to nezávisí na prohlížeči?
jenikkozak
Profil
Seki:
Rozměry velikosti okrajů stránky nastavuje uživatel ve svém prohlížeči, ty toto nastavení nemůžeš z webu ovlivnit. Můžeš však obsah stránky zmenšit natolik, aby se vešel na jednu stránku bez ohledu na velikost okrajů.
Seki
Profil
Problém je vyřešen. Dal jsem na zkoušku generovaným obrázků rozdílné pozadí a zobrazil jsem si náhled tisku. Tam jsem přišel na to, že obrázky jemně zasahují i na kousek další stránky. Takže jsem jim upravil height a už se mi to na dvě stránky v pohodě vejde. To, že to kolegovi v mozille šlo rovnou na ty dvě stránky bude nejspíš tím, že měl jinak nastaveny velikosti okrajů, jak zmínil druhý kolega. :)

Díky všem

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0