Autor Zpráva
David1256
Profil
Dobrý den,

snažím se proniknout do tajů responsivních newsletterů. Abych to otestoval, tak jsem si stáhl free responsive šablonu Minty odtud https://litmus.com/blog/go-responsive-with-these-7-free-email-templates-from-stamplia a poslal si jí na mail. Ovšem jak Gmail, tak Seznam mi v mobilu zobrazili neresponzivní formát newsletteru. Šablona se mi prostě v mailu roztahuje na desktopový design, přitom autor tvrdí, že je responsivní. V prohlížeči jako taková responsivní je, ale v mailu nikoliv. Dělám něco špatně? Nebo kde je chyba? Zkuste si kdyžtak taky poslat tu samou šablonu na mail a uvidíte to samé. Vlastně za celou dobu, co čtu newslettery jsem neviděl ještě žádný responsivní. Třeba newslettery od cpress a czc, když jsem si otevřel v mailu na mobilu, tak se mi také zobrazily ve nemobilní verzi. Chtěl bych se tedy zeptat proč? Uniká mi něco? Nebo jak to s tím tedy je?

Děkuji.


Aha, tak už jsem to pochopil. Zde jsou preview na různých zařízeních. https://litmus.com/pub/0303cec/results#androidgmailnew-full_on Ono to někde responsivní je, někde není, akorát jsem se trefil při testování do neresponsivních variant. Ale stále tu visí jedna otázka, proč tedy některé mailové klienty neumí zobrazit responsivní layout newsletteru. Např. mě překvapilo, že Gmail app responsive podporuje, ale Gmail webový ne. To je docela divné...
jefitto44
Profil
Lebo e-maily väčšinou nepodporujú linkovanie na externé súbory. Musel by si to mať celé napísané in-line, aby sa to zobrazilo responsive
Bubák
Profil
jefitto44:
e-maily väčšinou nepodporujú linkovanie na externé súbory.
To by moc nevadilo, ale často nepodporují styly ani deklarované ve <style> ... </style>

Musel by si to mať celé napísané in-line, aby sa to zobrazilo responsive
Já nejsem v CSS moc zběhlý, můžeš mi prosím napsat nebo odkázat příklad, jak vypadá inline resposivní zápis?
jefitto44
Profil
Bubák:
Já nejsem v CSS moc zběhlý
Nedá sa a navyše klameš...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0