Autor Zpráva
rafej
Profil
Právě jsem dodělala stránkování do jednoho webu, který má poměrně vysokou návštěvnost z mobilních zařízení a tabletů.
Tak mě napadla otázka, jakou minimální velikost stránkovacích odkazů použít, aby byly dobře použitelné i při zmenšení stránky nebo při ovládání prsty?
Máte někdo odzkoušenu nějakou minimální velikost, která vyhovuje?

Odkazy jsou v této podobě: < Předchozí 1 2 3 Další >

Pro zdůraznění používám:
font-weight: bold;
border: 1px solid #ccc;

Margin, padding nastavím dle potřebné velikosti.
jefitto44
Profil
border ccc fuj... stačí tomu dať display block a nejaký padding ja neviem trebars 5px do všetkych stran (čiže padding:5px;)
Stalker
Profil
rafej:
Obecně se používá velikost na prst :) vyzkoušej a uvidíš. Já dělám pro mobily tlačítka většinou 40-50px. Někde jsem dokonce četl, že by tlačítka měly být velké 42x42px ;)
juriad
Profil
Otázkou je, zda pro zařízení s malým displayem raději nezobrazit select se seznamem stránek. Na mobilu budeš mít zajištěno, že select se zobrazí pro uživatele pohodlně.
jefitto44
Profil
Select na menu, ale na stránkovanie rozhodne nie
rafej
Profil
Stalker:
Díky za tip. Velikost otestuji.
Já jsem žena a mám poměrně štíhlé prsty, takže podle sebe to moc brát nemůžu ;-), proto jsem chtěla odezvu od ostatních.

juriad
Možná na ten select nakonec dojde.
juriad
Profil
jefitto44:
Proč ne? Odkazy na předchozí a následující stranu budou normálně slovy, tedy velké budou dost. A na konkrétní stránku se chceš dostat zřídkakdy a tam si troufám tvrdit, že select bude vhodnější (nejsou-li stránek stovky).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0