Autor Zpráva
wikman
Profil
Dobrý den,
chtěl jsem se jen zeptat, jak bych mohl zařídit, aby se mi obsah "value" - tedy mnou zadaná hodnota "./upload/" nezobrazovala v poli "input"u ... chci docílit toho, že value by tuto hodnotu sice neslo, ale pro uživatele by nebyla viditělná. Celý koncept myšlenky je v tom, že na serveru budou složky, do kterých se budou uploadovat soubory, a aby se nemusela vypisovat celá cesta k hl. složce, tak se do pole inputu vypíše jen koncovka ( vím, že by pro tuto situaci bylo lepší použít podmínku, která by vyhodnotila typ souboru a pak s ním tak i zacházela, ale to je pro mně asi nedosažitelný level, proto takhle) - a to ještě počítám s uživatelovou "férovostí", že nebude nahrávat jiné soubory jinam :-( ... díky za odpověď.
Str4wberry
Profil
K tomu existuje skrytý formulářový prvek <input type=hidden>.

Jeho obsah ale musíte ošetřit tak jako tak, protože ho šikovnější uživatel může odkrýt a upravit.
SpatnaKlavesnice
Profil *
Str4wberry:
Asi jsi wikmana nepochopil. On chce obyčejný viditelný input, a před odesláním se value tohoto inputu předřadí ./uploads/.

wikman:
do <form>u přidej atribut onsubmit="this.nameInputu.value = './uploads/' + this.nameInputu.value; return true;"
nebo to můžeš vyřešit ještě jednodušeji v PHP
$hodnota = "./uploads/".$_POST['nameInputu'];

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0