Autor Zpráva
jou222
Profil
Zdravím,

chalapi potřebuji poradit a pomoc. Mám jeden projekt a vypisuji postupně nějaké data z databáze. po kliknutí se mi zobrazí text v dolním divu Obsah

a potřebuji nějak nastylovat aby se mi obsah zobrazil vždy pod daným boxem.. napadlo mě nastavit preš JS pozici, ale potřeboval bych aby se relativně k tomu posunuly divy co budou podtím

Může to být kombicena JS, CSS, jQ

Díky za pomoc

<div id="main">

<div class="box"></div>
<div class="box"></div>
<div class="box"></div>

<div id="obsah">
</div>

</div>

aby to vypadalo jako by to bylo

<div id="main">

<div class="box"></div>
<div id="obsah"></div>
<div class="box"></div>
<div class="box"></div>


</div>

graf. ukazka
mimochodec
Profil
zřejmě vinou přilinkování neexistujícího obrázku se stránka jaksi nedočítá.

jou222:
Použij jiný imagehosting, třeba http://nahraj.to. Lepší je ale samozřejmě dát odkaz přímo na danou problematickou stránku.
Tomáš123
Profil
mimochodec:
mm(vložená medzera)m zřejmě vinou přilinkování neexistujícího obrázku se stránka jaksi nedočítá.
Buď to niekto opravil (8min od pridania tvojho príspevku) alebo ty máš pomalé pripojenie a zbytočne alarmuješ moderátorov. Ja nemám problém so zobrazením.
mimochodec
Profil
Tomáš123:
Mně to nezobrazuje žádný prohlížeč. Tak nevím, kde je chyba. Ale ok, tři m mažu.
jou222
Profil
Zdravím,

nahrál jsem znovu obrázek.

odkaz na webovou stránku zatím nemůžu poskytnou protože zatím jedu na localhostu
Trejpa
Profil
jou222:
Pokud můžeš jednotlivé bloky zaměřit, nejlépe pomocí ID, můžeš upravit jejich obsah přímo pomocí innerHTML.

Živá ukázka
jou222
Profil
Zdravím,

ano můžu je zaměřit, přesně takhle to chci.

Akorát jsem narazil na problém se stylováním toho přeneseného prvku. Co s tím nevíte Díky
Trejpa
Profil
jou222:
Přesunul se jen obsah zdrojového elementu do obsahu cíle, ne celý element za něj. Při přesunu však můžeš třeba přesouvaný obsah obalit novým blokem:
element=document.getElementById("box1-1");
obalit='<div id=novy-box-1-1>'+element.innerHTML+'<\/div>';
document.getElementById("box1").innerHTML+=obalit;
element.innerHTML='';
Nový element pak můžeš stylovat.
jou222
Profil
Trejpa
dobře díky za pomoc už mi to jede ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0