Autor Zpráva
bblack
Profil *
Jedna jediná otázka (možná ale i víc)

Jak udělám v css klasickou tabulku, popř. jak třeba html tabulku zanesu pomocí css do stránky, aby měla pevnou pozici ?


Předem díky
habendorf
Profil
Jak udělám v css klasickou tabulku
V css tabulku neuděláš, neb na to není určeno. Css složí ke stylování.

jak třeba html tabulku zanesu pomocí css do stránky, aby měla pevnou pozici ?
Stejně jako jakýkoliv jiný element.
bblack
Profil *
to jako ze tam dam treba "text3", nejaky parametry a v <body> tam soupnu html kod?

nebo si muzu vytvorit element vlastni?....delam to totiz v editoru, takze to pak musim stejne prepisovat
Cody
Profil
Nevím jestli tě chápu dobře, ale co třeba takhle:
<table style="position: absolute; top: 10px; left: 20px">

- ale opravdu si nejsem jist, že tuším co vlastně chceš ...
bblack
Profil *
myslim že tušíš....díky.......myslel jsem to takhle: když dám v css na stránku text, tak zadám název (např. text1) + nějaké parametry do části <head> a vlastní text do <body>......jenom mi šlo o to, jak v css zadat do head a body, aby to chápalo, že jde o tabulku.....jinymi slovy vytvořim tabulku v html, ten kód dám do <body> a pak musim něco dát do <head>, co bude určovat pozici toho objektu....a o to mi jde
habendorf
Profil
když dám v css na stránku text,
V css na stránku žádný text nedáš.

myslim že tušíš....díky.......myslel jsem to takhle: když dám v css na stránku text, tak zadám název (např. text1) + nějaké parametry do části <head> a vlastní text do <body>......jenom mi šlo o to, jak v css zadat do head a body, aby to chápalo, že jde o tabulku.....jinymi slovy vytvořim tabulku v html, ten kód dám do <body> a pak musim něco dát do <head>, co bude určovat pozici toho objektu....a o to mi jde
Sorry, ale vůbec nechápu o co jde. Jsem sám?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0