| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| licantrop Profil |
#1 · Zasláno: 29. 7. 2014, 23:12:50
Měl bych dotaz ohledně divu.
příklad: Mám div container height:auto; , do něho vložím div s relativním pozicováním a posuvem top: 20px; Ale tento div mi přeteče přes container o těch 20px; Jak to srovnat???? Děkuji za radu... |
||
| Bubák Profil |
#2 · Zasláno: 30. 7. 2014, 00:46:31
licantrop:
„Jak to srovnat????“ Nejlépe tak, že nepoužiješ pozicování. Čeho chceš dosáhnout, že děláš takové psí kusy? |
||
| licantrop Profil |
#3 · Zasláno: 30. 7. 2014, 12:25:02
Bubák:
Jo, takže moužiju margin? taky mi to mohlo dojít... :D |
||
|
Časová prodleva: 12 let
|
|||
0