Autor Zpráva
Martin B
Profil *
Ahoj, poradil by mi prosím někdo s css. Potřebuji 3 sloupce, střední má pevnou šířku a bude ve středu a krajní potřebuji roztáhnout na šířku k tomu středu a všechny tři sloupce na celou výšku stránky. Zkoušel jsem to takto http://kod.djpw.cz/jzgb ale vůbec to neposlouchá. Díky za případnou pomoc
Str4wberry
Profil
Třísloupcový layout
Martin B
Profil *
To jsem již studoval ale moje řešení tam není :-(
Str4wberry
Profil
Tak ukázka tří-sloupcového layoutu, kde se sloupce přizpůsobují výšce obsahu tam je: Živá ukázka

Je s tím problém, že to není při krátkém obsahu přes celou výšku stránky? Nebo (ještě) něco jiného?
Martin B
Profil *
Ano je tam, ale ká právě potřebuji v té tvé živé ukázce, mít ten světle modrý sloupec na středu stránky s pevnou šířkou 1000px a ten sloupec tmavě modrý aby zaplnil celý levý bok a ten růžový sloupec aby zase vyplnil pravý bok. Moc děkuji za snahu pomoci.
Str4wberry
Profil
Potom bych použil tabulkové hodnoty vlastnosti display: Živá ukázka

Ta šířka 1000 px není úplně pevná, když by se postranní sloupce už moc mačkaly, tak se střed zúží. Dá se to změnit nastavením table-layout: fixed pro obal.
Martin B
Profil *
Str4wberry:
Díky moc, celkem dle představ až na jednu drobnost, jak natáhnout ty sloupce přes celou výšku obrazovky? Zkoušel jsem kde co včetně height: 100%; ale nefunguje nic. Děkuji moc za pomoc.
Tomáš123
Profil
Martin B:
Zkoušel jsem kde co včetně height: 100%;
Height: 100%; bude fungovať iba v prípade, že každý z nadradených prvkov má určenú absolútnu alebo percentuálnu hodnotu výšky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0