Autor Zpráva
Juandev
Profil
Je nějaký důvod, proč se mi na této stránce nenačítá stylopis? Nezpůsobuje to ta řádka Keep-Alive: timeout=15, max=97?


A vlastně já vidím holej kód. Což už je samo o sobě divné. Teprve až na reload, nebo druhé načtení se to načte celé.
Tomáš123
Profil
Juandev:
Po troch znovu načítaniach sa obsah nezmenil, fungoval však hover po nájdení na položku... Koľko súborov CSS do stránky načítate a ako vyzerá stránka s načítaným CSS?
jefitto44
Profil
http://tracker.wikimedia.cz/static/teh-tracker.css tu je CSS súbor a nie je v ňom nič iné ako štylovanie tabuľky a ešte pár hluposti. Čo by si chcel dosiahnuť?
Juandev
Profil
No on to asi není CSS dotaz. Nicméně dotaz zní,

proč se mi v prohlížeči zobrazí pouze kód té stránky?
jefitto44
Profil
Jaky kod? Ja nevidim nijaky kod... Neviem kde kukám... dodaj screenshoot
Juandev
Profil
jefitto44:
Máme někde nějakej free bin?


jefitto44:
Jaky kod? Ja nevidim nijaky kod... Neviem kde kukám... dodaj screenshoot
Tohle vidím po načtení té stránky.
Davex
Profil
Juandev:
Dělá to ve všech prohlížečích a je zobrazený HTML kód celý?
Juandev
Profil
Davex:
Dělá to i v Google Chrome, který mám k dispozici.
Davex
Profil
Nemáš v něčem speciální připojení k internetu (proxy, firewall, antivir apod.). Chová se to stejně na jiném počítači nebo na jiném internetovém připojení?
Juandev
Profil
Davex:
A jak se to chová u tebe? Co jiní říkali, tak se jim to načítá hrozně pomalu.


Jiným to funguje, ale prý se to načítá pomalu.


OK, tak já to zkusím projet. Proxy nemám, Avast neumím vypnout (asi ho odinstaluji) a pak si prohlídnu FireWall.
Davex
Profil
Stránka se mi načte po 15 vteřinách nějak takto.
Juandev
Profil
Pěkná fičura! Ano, tak by to mělo být. To se mi načte až po druhém, nebo třetím volání stránky. Takže díky za zpětnou vazbu - nyní vidím, že problém musím hledat u sebe.


Tak se zdá, že původce problémů byl nalezen. Odinstaloval jsem Avast a vše je v pořádku.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0