Autor Zpráva
quatzael
Profil
Ukázka ilustruje co mám zhruba na mysli: kod.djpw.cz/weib

V obalujícím elementu jsou dva elementy (zelenej a červenej). Obalový element má nastavenou nějako u minimální výšku. Zelený element se bude zvětšovat podle toho kolik v něm bude obsahu. A červenej taky. Obalový element samozřejmě bude tuto výšku automaticky kopírovat.

A já bych potřeboval, aby červený element se vždycky roztáhl po celé výšce obalového elementu. Takže pokud bude obsahem menší než zelený tak se i přesto roztáhne po celé výšce (CASE: 1). Pokud bude naopak větší, tak svou výškou roztáhne celý obalový element, ale zelený zůstane stejně velký (CASE: 2).

Snad jsem to vysvětlil srozumitelně.
Tomáš123
Profil
quatzael:
Nie je možné použiť vlastnosť min-height bez toho, aby mal nadradený prvok deklarovanú výšku (height) v absolútnej jednotke. V riešení vášho problému je takéto správanie potrebné. Napadlo mi, skúsiť to s tabuľkou s nerovnakým počtom riadkov vo stĺpcoch. Dala by sa obmedziť výška, ale takéto riešenie nie je prispôsobivé. Možno sa to zmení po pridaní pár riadkov JavaScriptu (s tým vám však neviem pomôcť).
quatzael
Profil
Tomáš123:
Myslím, že s těma tabulkama by to asi taky mov nešlo.
V tom červeným elementu potřebuju mít strukturu, kterou jsen řešil tady ve vedlejším vlákně

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0