Autor Zpráva
sitole
Profil
Dobrý den, mám celkem zásadní problém.
Dneska jsem jen tak testoval tvoření stránek pomocí pozadí.. Tedy celá stránka je obrázek a jsou přidané jen odkazi v menu.
Jak tedy ten dokaz udělám? Když mám v menu napsané třeba kontakt a chci aby šel odkaz do adresáře /kontakt-rebel ?
+ Chci otestovat zda máte stránku vycentrovanou a obrázek je uprostřed.

Omlouvám se za nevalidní kod ale teprve to testuju..
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01//EN">

<html>
    <head>

        <title>Titulek stránky</title>
<style>
body {background: yellow url("http://www.imghosting.cz/images/62testovaci_stranka_proj.png") center top ; height : 680PX }
body {font-family: gabriola; color: #9b5a96;}
body {font-size: 600%}
</style>

    </head>

    <body> 

    </body>
</html>
Taps
Profil
sitole:
Když mám v menu napsané třeba kontakt a chci aby šel odkaz do adresáře /kontakt-rebel
prostuduj si Odkazy v HTML
problematika vycentrování viz http://jecas.cz/centrovani
sitole
Profil
Dobře když jsem tak uvažoval není lepší to napsat ručně to "Kontakt" odcentrovat a potom to dát jako odkaz? :)
Tomáš123
Profil
sitole:
Dobře když jsem tak uvažoval není lepší to napsat ručně to "Kontakt" odcentrovat a potom to dát jako odkaz?
Objavil si teplú vodu. To je mimochodom spôsob, ktorým sa robia webové stránky.
sitole
Profil
Tomáš123
Objavil si teplú vodu. To je mimochodom spôsob, ktorým sa robia webové stránky.
Já myslel jestli je lepší to nechat v grafice tedy v obrázku a jen tam dát odkaz a to nevím jak..
Nebo tam ten text vymazat a napsat jako normální co bude lepší pro další administraci.. :)
PS: Znam prameny vařící vody -__-
Taps
Profil
sitole:
Pro další administraci bude vhodné pracovat s textem a obrázek použít jako pozadí odkazu.
Tomáš123
Profil
sitole:
a jen tam dát odkaz a to nevím jak
Domnievam sa, že by to šlo obrázkovou mapou. Ale ako si možno už aj sám uvedomuješ, je to zbytočne komplikované riešenie.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0