Autor Zpráva
RadekHK
Profil
Dobrý den,
bohužel si už nevím rady, jak se zbavit mezery v mém internetovém obchodě.
Ošklivá mezera se nachází v http://www.kavanadoma.cz/portalkavy/e-basket nákupním košíku u ,,způsobu platby". CSS ovládám pouze, jako začátečník, tak že uvítám všechny rady.
Děkuji.
Taurus
Profil
Protože máš tři th v thead, ale o řádek níž máš v tbody čtyři td. Smaž poslední prázdný.
RadekHK
Profil
Taurus:
Palec nahoru :-) To mě opravdu nenapadlo...Bohužel mám eshop pronajatý a tak do html kodu nemohu zasahovat...pouze mohu měnit CSS. Napíši na podporu, aby to opravili. Moc děkuji.
Taurus
Profil
Rádo se stalo, chvilku se mi taky nedařilo.
RadekHK
Profil
Popravdě, když se koukám na html kod, tak je mi z toho ouzko.... mají to napsané hrozně...v td mají další table apod....
Taurus
Profil
Nebo čtyři vnořené spany. Po pravdě ani ta grafika není dechberoucí. Holt jejich doména mluví za vše – eshop-rychle.cz.
anonymníí
Profil *
RadekHK:
v td mají další table apod
Současného kódu se zastávat nechci, ani jsem do něj nekoukal. Nicméně to tvrzení, které jsi uvedl, a které já cituji, je nesmyslné. Tabulky je možno zanořovat a jediným správným místem, kde může být vnořena další tabulka, je právě TD rodičovské tabulky.

Taurus:
Eshop-rychle je pouze služba, kde si eshop během chvilky naklikáš sám (proto rychle). Název domény v tomto případě nevypovídá nic o kvalitě služby, jen je to šablonovité řešení, které nemůže být dokonalé pro všechny případy.

RadekHK:
Pokud jde o mezeru na konci té druhé tabulky, tu já nevidím (možná se v některých prohlížečích objevuje. Nicméně, podle současného HTML, které se měnit nemůže, by to šlo udělat následovně:

#basket_form > table.cart + script + table td + td + td + td {display: none}
RadekHK
Profil
Já to zkoušel takto:
#basket_form table:nth-child(3) tr:first-child td:last-child {display:none;}, ale pak se nezobrazovaly ceny v tabulce pod... Radši to nechám být...kdo ví, kde by se co vypnulo :-)

BTW. O kvalitě služeb jsem nic nepsal. Zanořování tabulek je nepřehledné a nevidím důvod proč je to v tomto případě použito.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0