Autor Zpráva
SonyFalko
Profil
Dobrý Den.

Mám takový problém s umístěním reklamy na svém webu www.vipnoviny.cz. Když se na můj web podívate
přes vyhledávače Int. Exploer nebo Chrome, tak je reklama úplně dole na správném místě. Pokud se ale
na tento web podívate přes Firefox, tak je tato reklam úplně v právo nad widgetem ,,Nejčtenější články" a
přesahuje mimo šablonu.

Z toho usuzuji, že problém je asi někde v tom prohlížeči Firefox a je třeba tam něco přenastavit, ale může
to být i problém webu. Můžete mi prosím říct co mám udělat, aby se mi ta reklama ve Firefoxu zobrazila na správném
místě, tak jak se zobrazuje v jiných vyhledavačích?
Tomáš123
Profil
SonyFalko:
Prvku <iframe> s reklamou je potrebné pridať clear: both;. Dôvod prečo sa to v IE a Chrome zobrazuje inak nepoznám (niekto by ma mohol poučiť). Podľa mňa sa to správne zobrazuje v FF.
Prosím mmmoderátora o presun do kategórie CSS.
Moderátor juriad: Přesunuto
SonyFalko
Profil
Tomáš123:
Ahoj nevím jestli ses na ten web díval přes ten FF, ale když se přes tento prohlížeč podívam na svůj web, tak je reklama na nesprávném místě. <iframe> nemůžu v editoru Wedosu vůbec najít. Můžeš mi napsat kde přesně by to tam mělo být?
Tomáš123
Profil
SonyFalko:
Áno, samozrejme že som sa na to pozeral cez FF. Reklama je na nesprávnom mieste preto, lebo si do CSS nepridal vyššie spomenuté. Prvok <iframe> vidím v súbore index.php na riadku 496 (všimol som si ale, že nadradený <div> s id=sklikReklama_54430 je lepšie zamerateľný - potrebné vlastnosti by som nastavil jemu).

Čo sa týka umiestnenia deklarácie, môžeš do súboru CSS pridať:
#sklikReklama_54430 {clear: both}

... alebo tento prvok vyhľadať v súbore index.php a prideliť mu deklaráciu inline zápisom. Ak sa reklama vyskytuje na viacerých podstránkach pod rovnakým identifikátorom, použi prvý spôsob.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0