Autor Zpráva
redkvicka
Profil
ahoj

prosim mohla by nejaka dobra duse ve volne chvilce kouknout na tuhle woo sablonu http://demo2.woothemes.com/theonepager/

chci dat pozadi z headeru do footeru, ale vespod vzdy zbyde volne misto, mohl by nekdo poradit nejaky ccs fix jak docilit aby byl footer uplne vespod
je to wrapper(header,content,footer), takze pevna velikost footeru podle obrazku minus ten zbytek a kde idealne vlozit nejaky ten fix div

diky
Tomáš123
Profil
redkvicka:
Viď CSS Sticky Footer.
redkvicka
Profil
Tomáš123:
Bohuzel nefunguje, nasel jsem i jiny navod primo pro wrapper(header,content,footer) bohuzel taky nefunguje, akorat to prekryje cast content zespod ale pod footerem je porad volne misto. Nejde mi ani tak o to aby byl footer vzdy vespod kdyz je obsah stranky kratky ale aby pod nim nezbylo vubec zadne volne misto. Mohl by se prosim nekdo na tu sablonu podivat, jestli treba v css resetu tam neni nejake odsazeni nastavene? Diky
Tomáš123
Profil
redkvicka:
Nedarí sa mi nasimulovať podmienky, kde by pätička nebola úplne dole. Môžeš priložiť screen obrazovky, prosím?
redkvicka
Profil
Diky moc za snahu. Zkus jednoduse pro #footer nastavit jinou barvu pozadi nez tu bilou a najednou jde videt ze mezi footerem a stavovym radkem je porad prazdne misto, pritom nemuzu najit ze by to odsazeni bylo nekde nastaveno.
Davex
Profil
redkvicka:
Pod patičkou žádnou mezeru nevidím. Děje se ti tak ve všech prohlížečích? Necpe ti třeba dolů webhosting reklamu?
Tomáš123
Profil
redkvicka:
Stále to nevidím.
redkvicka
Profil
Velice se omlouvam pouzil jsem jako zaklad alternativni http://demo2.woothemes.com/theonepager-product/ kde vespod oproti default sablone to odsazeni jaksi je a porad nemuzu prijit proc, muzete se na to podivat urcite to bude banalita. Predem mnohe diky
Tomáš123
Profil
redkvicka:
Na vine je relatívna pozícia #wrappera. Ak ju odškrtneš, medzera zmizne. Na prvý pohľad som nič rozbité nevidel. Je možné, že si to tam zabudol z čias, keď si sa snažil pätičku napoziciovať nadol?

Inak to vyzerá tak, že tá deklarácia je tam úplne zbytočne. Žiadny vnorený prvok na nej nestavia.
redkvicka
Profil
Tomáš123
Moc diky , vyreseno

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0