Autor Zpráva
žadatel
Profil *
Ahoj,

mám stránky na Endoře. V HTML mám v buňce tabulky iframe, do kterého defaultně vkládá Endora tag <endora>. Tag <endora> zobrazí reklamu, což je pro iframe nežádoucí. Může mi prosím někdo napsat kód, který je třeba vložit do CSS (raději i do HTML), aby se reklama v iframu nezobrazovala - tedy pomocí display:none? Reklama na samotné stránce (tj. ne v iframe) však musí být zachována! Díky předem.
Michales
Profil
žadatel:
<div style="display:none"><endora></div> 

Počítej s tím že pokud tu reklamu schováš, porušuješ tím jejich podmínky a mohou ti doménu smazat.
(Ne že mohou, určitě ti ji smažou)
žadatel
Profil *
Šlo by to prosím v CSS? V html to zvládnu taky ;-)

S porušením podmínek nepočítám, neboť schovám reklamu ve všech iframech. Nikoliv na samotné stránce.
Michales
Profil
žadatel:
endora{
  display:none;
}
něco na tento způsob.
Jakmile odstraníš reklamu a je jedno jestli je to v ramu nebo ne, porušuješ jejich podmínky.
žadatel
Profil *
Stojím si za tím, že neporušuji. Žádal jsem i html, ale aspoň jsem byl donucen něco spáchat/vytvořit a ne jen slepě kopírovat ;-)


Tož samotné
<table<tr><td>
     <iframe src="blabla.bla"><div class="reklama-ne"><endora></div></iframe>
</td>
</tr></table>
v html a


.reklama-ne { 
    display:none;
}
v CSS nefunguje, proto stále prosím o korektní zápis.
Michales
Profil
žadatel:
Žádal a dostal si obojí. Jak s tím naložíš už bylo na tobě.

Jinak si pročti podmínky, ať se tu nedohaduješ.




musí být viditelně umístěn na všech stránkách. Je zakázáno reklamní blok jakkoliv maskovat či skrývat,
font musí mít aspoň 80% velikost fontu použitého na většinovém textu na dané stránce. Blok musí být na první pohled čitelný a dostatečně kontrastní,
musí navazovat na obsah. Není dovoleno odsadit blok např. o 30 řádků od posledního textu.


Tučně je označena podmínka která by te měla zajímat, ikdyž použiješ iframe tak jde o stránku jako o jakoukoliv jinou.
žadatel
Profil *
Čili můžeš mi prosím napsat ještě jednou v jedné odpovědi jak html, tak i css dle podmínek uvedených výše? Nezdá se mi, že by tvé předešlé verze byly kompatibilní (už jen z toho hlediska, že nevidím třídu).

S tvým tučně zvýrazněným textem nemám problém, nicméně hádat se tu evidentně nechceme ani jeden...
Michales
Profil
žadatel:
Ehm.
ten kod co si sem hodil je samozrejme spatne.
Toto
<div style="display:none"><endora></div>
musi byt v te strance kterou vkladas do iframe.

Takze rekneme:

Iframe_stranka.html:
<div>zkusebni text</div>
<div style="display:none"><endora></div>


Hlavni_stranka.html:
<table<tr><td>
     <iframe src="iframe_stranka.html"></iframe>
</td>
</tr></table>
žadatel
Profil *
Děkuji, tohle funguje. Jen se z nějakého důvodu nezobrazuje i reklama, která se jindy zobrazuje, když na stránce není iframe. Ale třeba to chce jen čas, než tam tu reklamu Endora hodí.
Michales
Profil
žadatel:
Lepsi bude kdyz v te strance kterou pouzivas v iframe pouzijes toto:
<style>
.reklama{ 
color:barva //zde si muzes dat treba barvu pozadi, tim padem bude reklama splyvat s pozadim}
</style>
<div class="reklama"><endora></div>
žadatel
Profil *
Nemyslím si. Mám rozměr iframu šitý na míru "aplikace", kterou v něm zobrazuji. Potřebuji vyhodit reklamu úplně a ne ji pouze zneviditelnit stejným barevným pozadím. Tvé předešlé řešení mi tudíž plně vyhovuje (kromě toho, co jsem psal v minulé reakci - to ale doufám bude záležitost samotné Endory).

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0