Autor Zpráva
Camo
Profil
Zdravím vás,
a prosím vás vie mi niekto vysvetliť čo sa deje. Mám stránku u seba na locale a kópiu na online servery. No a pozerám na to v Chrome a vidím, že stránka online má väčšiu šírku bloku ako stránka na localhoste. Je to nad bootstrapom3. Pod pojmon rozdielna šírka, ale myslím to, že obidve stránky majú v konzole
@media (min-width: 1200px)
.container {
    width: 1170px;
}
Teda podľa konzoly akože majú obidva containery 1170px. Ale reálne je localhost o viac ako 50px kratší. To isté mi robí padding-top a font-size. Vie niekto o čo ide, lebo ja nemám tušenie.

Ďakujem.
Trejpa
Profil
Camo:
Tipuji rozdílný zoom prohlížeče. Stiskni v obou případech Ctrl + 0 a zkus to změřit znovu.
Camo
Profil
Trejpa:
Nič to nespravilo. Je vôbec možné, aby mal jeden prehliadač nastavený iný zoom pre jednotlivé karty?

EDIT: Skúsil som to znovu a zrovnalo sa to. Ale nechápem tomu vôbec. Díky.
Trejpa
Profil
Camo:
Je vôbec možné, aby mal jeden prehliadač nastavený iný zoom pre jednotlivé karty?
Ano. Obvykle si prohlížeče pro jednotlivé (sub)domény pamatují uživatelsky nastavené přiblížení a nepřenáší ho na jiné. Stejná stránka na localhostu a na webu má pochopitelně jinou adresu, ke které si prohlížeč změněné přiblížení pamatuje.
Camo
Profil
Trejpa:
Díky ešte raz.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0