| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| Milan1236000 Profil |
#1 · Zasláno: 20. 8. 2015, 18:41:59
|
||
| Bubák Profil |
#2 · Zasláno: 20. 8. 2015, 19:02:38
Dej odkaz na živou ukázku.
|
||
| Milan1236000 Profil |
Ano, zapomněl jsem to doupravit. Díky za upozornění. Tady je.
Mám na mysli vycentrovat <ul> doprostřed divu.
|
||
| Tomáš123 Profil |
#4 · Zasláno: 20. 8. 2015, 19:25:39
Milan1236000:
Snáď iba takto. |
||
|
Časová prodleva: 11 let
|
|||
0