Autor Zpráva
1Rostak
Profil
Mám problém se CSS. Nějak se mi nedaří roztáhnout menu na celou obrazovku. Pokud nezmenším velikost stránky. Nejlépe je to vidět přímo na stránkách e-revize.cz U tlačítka kontakt. Jak to nejlépe upravit? Poradí mi prosím někdo zkušenější. Já jsem jenom amatér co si rád dělá vlastní stránky.
#stranka{margin:0 auto;max-width:1200px;}
#obal{overflow:hidden;}
#logo{width:24%;height:134px;float:left;text-align:center;font-size:50%;border-top:solid #fff;background:blue;background:linear-gradient(#3FADE5, white);}
#logo h1{padding:8% 1%;}
#hlavicka{width:76%;height:134px;float:right;background:url(obrazky/revize-elektro-instalace-hromosvodu-stroju-skoleni-vyhlaska-50.jpg);border-top:solid white;}
#hlavicka p{margin:0;text-align:center;font-weight:bold;height:16px;background-color:white;}
#cssmenu,#cssmenu ul,#cssmenu ul li,#cssmenu ul li a,
#cssmenu #menu-button{margin:0;padding:0;border:0;list-style:none;line-height:1;display:block;position:relative;box-sizing:border-box;}
#cssmenu:after,
#cssmenu > ul:after{content:"";display:block;clear:both;line-height:0;height:0;}
#cssmenu #menu-button{display:none;}
#cssmenu{background:#0093DD;border-top:solid white;}
#cssmenu > ul > li{float:left;}
#cssmenu > ul > li > a{padding:17px;font-size:120%;letter-spacing:1px;text-decoration:none;color:white;font-weight:700;}
#cssmenu > ul > li:hover > a{background-color:red;}
#cssmenu ul ul{position:absolute;left:-9999px;z-index:2;}
#cssmenu li:hover > ul{left:auto;}
#cssmenu ul ul li a{border-bottom:1px solid rgba(150, 150, 150, 0.15);padding:11px 15px;width:170px;text-decoration:none;color:white;font-weight:400;background-color:#0093DD;}
#cssmenu ul ul li a:hover{font-weight:700;background-color:red;}

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0