| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| Vojtik Profil |
#1 · Zasláno: 29. 11. 2016, 11:18:41
Dobrý den,
Jak mám vycentrovat navigační menu na střed? Děkuji za odpověď |
||
| Bubák Profil |
#2 · Zasláno: 29. 11. 2016, 12:04:17
Přečti si nějaký návod a zkus to.
Centrování na webových stránkách |
||
|
Časová prodleva: 10 let
|
|||
0