Autor Zpráva
bazz
Profil
Ahojte
Nemáte někdo zkušenosti s css vs. Android?
Na pc mi stránky jedou a zobrazí se normálně ale když je spustim na mobilu tak se css vůbec neprojevuje
Tomáš123
Profil
bazz:
Skontroluj, či nejakým media pravidlom nevymedzuješ platnosť deklarácií. Určite sa tiež zíde odkaz na stránku.

Skúsenosť, že by sa na Androide neprejavovali štýly nemám.
bazz
Profil
Je to úplně v plenkách ale gastroservis.cz/divadlodna
Davex
Profil
bazz:
Nevím, jak to má normálně vypadat, ale pokud mohu soudit, tak se mi to nezobrazí normálně ani v prohlížeči. Asi bys měl začít nepoužívat absolutní pozicování.
bazz
Profil
Dobře vzhledem k tomu ze je to total začátek a jen návrh jak by jste to provedli by? Jde mi o ten for s tou oponou.
Tomášeek
Profil
bazz:
Jde mi o ten for s tou oponou.
Myslím, že sis vzal velké sousto.

Ono se to dá udělat mnoha způsoby, ty na to jdeš ale úplně špatně. Jednak je špatně abs. pozicování, druhak ta opona nemá být ani omylem IMG (obsahový obrázek), nýbrž background (designová grafika).

A jak na to jít správně? S tvými současnými znalostmi si nejsem jistý, jestli se to dá nějak do tří řádků textu shrnout, rychlejší by bylo ti asi rovnou napsat funkční kód - do toho se mi ale moc nechce. Asi to nebudu ani zkoušet popisovat, máš v kódování základní nedostatky, bohužel.

Ještě doplním screen, abys věděl, proč není možné v pár CSS deklaracích tvůj výsledek napravit. i37i.imgup.net/abcd0c43.jpg
bazz
Profil
Ráda nad zlato. Díky ��

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0