Autor Zpráva
sinatra437
Profil *
Zákazník kúpil šablónu ktorú chce mať na eshope. Používa sa tam font Yantramanav fonts.google.com/specimen/Yantramanav ktorý ale plne nepodporuje slovenčinu. Chýbajú len 4 znaky ť Ť ľ Ľ čo teraz? :( keď tam dám iný font tak to zmení grafický ráz celej šablóny a okrem toho ten font má veľké možnosti - má 6 úrovní hrúbky. Viete o nejakom podobnom fonte prípadne mi poradiť nejaký program ktorým sa tam dajú tie chýbajúce znaky dorovbiť? Alebo podľa čoho mám nájsť podobný font ja nie som grafik ani typograf.


A vlastne tam chýba viac znakov ako tak pozerám
Meldo
Profil
Ako pozeram je to taky "bezny" font. Nic vynimocne. Skus vygooglit nejaku sluzbu na podobne fonty.
Taurus
Profil
Je to v podstatě Roboto, použil bych buď to nebo těch pár znaků dokreslil. Kdysi jsem to sám vytvářel, už nevím v čem, nabízel to i jeden člověk, co na to měl živnost. Zkusím dohledat.

Edit: program se jmenuje Type light, ten člověk je Lukáš Dadej. www.fontycesky.cz
Bubák
Profil
Zkoukni níže odkázaná písma a vyber si, které to bude nejvíce vyhovovat. Nezapomeň do kódu přidat podporu /národních znaků, latin-ext.
fonts.google.com/specimen/Open+Sans
fonts.google.com/specimen/Roboto
fonts.google.com/specimen/Titillium+Web
fonts.google.com/specimen/Ubuntu
V seznamu jsou běžně používaná písma, jež obsahují (nejen) "středoevropské" národní znaky a jejich licence dovoluje bezplatné užití na webu.
sinatra437
Profil *
Dakujem za odpovede vymenil som to za roboto a vyzerá to +- rovnako ďakujem.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0