Autor Zpráva
Suue
Profil
Dobrý den, může mi prosím někdo poradit, jak upravit velikost colorboxu? Alespoň doufám, že se tak nazývá zvětšený obrázek ze zmenšeniny. Jsem začátečník, procházím šablonu a různě ji měním stylem pokus omyl. Poradí prosím někdo? Ráda bych měla pozadí po zvětšení fotky okolo tak, aby bylo max. o 1px větší než obrázek, a ten byl uprostřed. Momentálně tam mám možnost pohybovat s obrázkem nahoru dolů, to tam být nemusí, moc děkuji
Davex
Profil
Suue:
jak upravit velikost colorboxu?
To záleží na tom, co konkrétně používáš.

Alespoň doufám, že se tak nazývá zvětšený obrázek ze zmenšeniny.
To vypadá ošklivě. Jak jsi toho docílila?

Momentálně tam mám možnost pohybovat s obrázkem nahoru dolů, to tam být nemusí
Ukaž prosím.
Suue
Profil
eshop.studio-zet.cz - mám tam hlavní velký obrázek a další jsou malé, po kliknutí na ně se zvětší, na pravé straně je šedá část, kterou nemůžu odstranit (šedou jsem ji udělala já, aby ladila, když už tam teda je) :) Colorbox se to nazývá v css (zjistila jsem při změnách různých hodnot).. poradíš? Moc díky. Jednotlivé prvky prozkoumávám průzkumníkem
Davex
Profil
Suue:
1) Ve stylopisu hostshop.css chybí na konci dvou bloků uzavírací chlupaté závorky (jsou jinde), a proto se zřejmě některé části ignorují.
2) Šířka a výška zvětšeného obrázku se definuje ve skriptu hostshop.js.
// Aktivace LIGTHBOXU
$("a[rel='lightbox']").colorbox({opacity: '0.4', width: '1000px', height: '75%'});
$("a[rel='colorbox']").colorbox({opacity: '0.4', width: '1000px', height: '75%'});
Pro nastavení automatické velikosti by se tam asi neměly rozměry zadávat.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0