Autor Zpráva
Katii
Profil
Zdravím, mám dotaz ohledně .css souboru. Používám complex web server a teď se mi pořád stává, že upravím css soubor a zobrazí se mi jen styly toho, co jsem tam měla před úpravou. Ono se to po nějaké době spraví, něco upravím a musím zase čekat. Prostě se jakoby neaktualizuje .css soubor, když otevřu index na localhostu. Ale když to spustí normálně přes soubory, funguje to v pohodě. Problém je, že se mi blíží deadline a potřebuju to dodělat, zatím jsem pracovala jen s html a spouštěla to před soubory, ale teď to prostě už musím udělat s php ale server mi to nějak nebere. Co s tím? je chyba v css, html nebo server?
Mlocik97
Profil
Katii:
tak chyba html ani css to rozhodne nieje. Ono v tých súboroch je len neco definované, ten v podstate nedelá nic, žiadnu funkciu. Ono vždy je chyba to čo čte z toho súboru (teda server). Server je zrejme púštaný bez parametru pre "sledovanie zmien súborov". Alebo niekde v configu to nieje nastavené.
Katii
Profil
Mlocik97:
právě jsem tam nic neměnila a dřív to šlo :/
Tomáš123
Profil
Katii:
Staršia verzia súboru sa pravdepodobne uložila do cache prehliadača. Skús tvrdé znovu načítanie stránky: Ctrl+r, Ctrl+Shift+r (závisí od prehliadača).

Takéto správanie je v prípade externe načítavaných súborov a obrázkov bežné.
Katii
Profil
Tomáš123:
děkuju moc, už to jde :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0