Autor Zpráva
1Rostak
Profil
Mám takový problém mám menu to se mi už několik let rozbalovalo na stránku. Teď jsem tam chtěl pod menu přidat obrázek nebo měnící se obrázky,ale pokaždé když tam něco takového dám tak se menu nezobrazí vůbec nebo je rozbalení posunuté.Prosím jak bych to mohl opravit.

#cssmenu,#cssmenu ul,#cssmenu ul li,#cssmenu ul li a,
#cssmenu #menu-button{margin:0;padding:0;border:0;list-style:none;line-height:1;display:block;position:relative;box-sizing:border-box;}
#cssmenu:after,
#cssmenu > ul:after{content:"";display:block;clear:both;line-height:0;height:0;}
#cssmenu #menu-button{display:none;}
#cssmenu{background:#0093DD;border-top:solid white;border-right:solid white;}
#cssmenu > ul{width:100%;margin:0;padding:0;display:flex;flex-wrap:nowrap;flex-direction:row;font-weight:700;}
#cssmenu > ul > li{flex-grow:1;text-align:center;float:left;border-left:solid white;}
#cssmenu > ul > li > a{padding:17px 0;width:100%;display:block;font-size:120%;letter-spacing:1px;text-decoration:none;color:white;}
#cssmenu > ul > li:hover > a{height:100%;background-color:red;}
#cssmenu ul ul{width:100%;position:absolute;font-weight:400;text-align:left;left:-9999px;}
#cssmenu ul ul li{width:100%;}
#cssmenu li:hover > ul{left:auto;}
#cssmenu ul ul li a{width:100%;border-bottom:1px solid rgba(150, 150, 150, 0.15);padding:11px 15px;text-decoration:none;color:white;background-color:#0093DD;}
#cssmenu ul ul li a:hover{background-color:red;} 
Tomáš123
Profil
1Rostak:
Dodaj odkaz na živú ukážku.
Katii
Profil
zkus nastavit pro menu z-index.
Ale určitě by bylo vhodnější dodat ukázku i s html Živá ukázka
1Rostak
Profil
Tomáš123:
tady je ukázka
Živá ukázka
Tomáš123
Profil
1Rostak:
Teď jsem tam chtěl pod menu přidat obrázek nebo měnící se obrázky,ale pokaždé když tam něco takového dám tak se menu nezobrazí vůbec nebo je rozbalení posunuté.
V ukážke žiadny takýto problém nepozorujem. Viď: Povídání o živých ukázkách » Co živá ukázka není?.
Bubák
Profil
Tomáš123:
V ukážke žiadny takýto problém nepozorujem.
Já jeden problém vidím, pokud jsem na druhé položce menu a chci myší najet na podmenu, tak to nejde. Problém vymizí po přidání z-indexu, což to už tu bylo. Ale není to problém, o kterém píše 1Rostak.
1Rostak
Profil
Bubák:
Dokáže mi prosím někdo poradit?
Bubák
Profil
Dal jsi tomu menu z-index, jak radí [#3] Katii? Pomohlo to?
1Rostak
Profil
Bubák:
Dal nepomohlo to.
Bubák
Profil
A v čem je problém?
Živá ukázka
Odkaz
1Rostak
Profil
Pokud je tam obrázek tak se podmenu nerozbalí. (není vidět rozbalené podmenu)
Bubák
Profil
Tak to budeš muset udělat takovou živou ukázku, kde je i obrázek a není vidět rozbalené menu.
1Rostak
Profil
Děkuji všem zatím jsem to vyřešil bez obrázků.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0