Autor Zpráva
flambelle
Zdravím,
pracuji s nějakými XML soubory a v jedné chvíli si je pro kontrolu otevírám v Chrome.
Přes CSS si můžu skrýt/podbarvit některé elementy s určitými atributy, ale potřebovala bych, aby se mi také zobrazoval obsah určitého atributu:

Příklad XML:
<link xlink:href="XXXX">BlaBla</link>

V CSS mi dříve fungovalo něco takového, což v prohlížeči zobrazilo text XXXX za mým BlaBla:
link:after {
    content: attr(href);
    color: #999;
    margin-left: 0.2em;
}

To mi ale už nějakou dobu nefunguje. Je potřeba tam ještě něco přidat? Chvíli sem si s tím různě hrála, ale na nic nepřišla :/.
Keeehi
flambelle:
Fungovat by to mělo https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/attr#Browser_compatibility
Je ale možné že nějaké atributy nemusí být podporovány. Napadá mě třeba kvůli bezpečnosti i když konkrétní případ zneužití teď neznám.
flambelle
Keeehi:
Super, díky, když si v dokumentu dočasně nahradím
<link xlink:href="
za
<a href="
tak to funguje, můžu odkontrolovat a pak zas vrátit zpět, to mě vlastně nenapadlo.

edit: aha, vlastně stačí zbavit se toho "xlink:"
<link href="
Keeehi
flambelle:
Já tam úplně přehlédl ten namespace xlink. No tak to potom samozřejmě může dělat problémy. XML soubory jsem nikdy nestyloval a ještě navíc s namespacy, takže o tom nic nevím. Podařilo se mi ale najít třeba Object moved a vypadá to, že by to mohlo být dobrým výchozím bodem této problematiky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: