Autor Zpráva
XolyCZ
Profil
Ahoj, potřebuju poradit. Asi mám špatně nastavené pozicování, ale už nevím co zkusit. Když si rozkliknu záložku turnaje, hodí mi to ty záložky pod to a natáhne to menu. Je to použitelné až od šírky 580px. Přikládám obrázek..ty záložky by měly být "ve vzduchu", jako to je při menším zobrazení, kde to funguje jak má. Předem díky :)

Keeehi
Profil
XolyCZ:
Myslím, že tu jsi dost často na to aby jsi už pochopil, že jen z obrázku it s CSS nezvládneme poradit.
XolyCZ
Profil
Keeehi:
A Joo psal jsem to ve spěchu, promiň..
www.forthewin.cz/test2/faq.php?str=faq
Keeehi
Profil
Dnes bych na takové menu použil flexbox. Živá ukázka. A to hlavně kvůli tomu, že lehce umožní blokové elementy (li) naskládat vedle sebe a vycentrovat je v rámci rodiče (ul). Rozbalovací menu je pak vytvořeno absolutní pozicí.
Tomáš123
Profil
Keeehi:
Centrovať položky na stred v rámci rodiča je možné aj s inline-blockovým displayom.

Pre XolyhoCZ doplním, že pre funkčnosť vysúvania nie je blokovosť rodiča, položky li, kľúčová.
XolyCZ
Profil
Tomáš123:
Já jsem nad tím flexboxem přemýšlel taky, ale nikdy jsem s tím nedělal a inline-block pro mě byl tím pádem jednodušší.

Keeehi:
Teď bych ale potřeboval to menu dát doleva a to logo doprava, aby to nějak vypadalo na větším displeji, respektive na pc a nevím jak na to. Nastavím display:flex pro celý header, abych to dal do jednoho řádku, otočím mu pořadí pomocí flex-direction: row-reverse, ale potom nevím co dál, protože si to dělá co chce..Díval jsem se na A Complete Guide to Flexbox | CSS-Tricks, ale stejně nevím co v totom případě s tím..

Vznikne mi z toho tohle:
XolyCZ
Profil
Tak už jsem to vyřešil pomocí float.

EDIT: Akorát mám jeden malý problém a nemůžu to najít, kde to přepsat. Když otevřu nějakou podzáložku v té záložce "Turnaje", nepodbarvuje mi to tu záložku "Turnaje", jako že je otevřená. Pro lepší pochopení odkaz zde, kde to funguje..www.forthewin.cz/pravidla.php?str=pravidla

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0