Autor Zpráva
Carix
Profil
Ahoj vsici

Mam mensi problem s redakcnim systemem webcreator (www.webcreator.wz.cz).
Vytvářím tam boxy pro informace atd. znáte to a ty boxy mají border 1px. Vytvořil jsem si ale vlastní rámeček ,který by se mi u boxů líbil a tak jsem vás chtěl poprosit jestli by mi někdo nepomohl jak ho tam dostat... nejdřív jsem si myslel, že to dám proste jakko pozadí boxu jenže potřebuju aby se mi rámeček roztahoval s velikostí boxu. border: url(""); taky nefunguje nejspiš asi nic takovýho ani neexistuje.. prosim kdo by věděl jak na to aby mi poradil. Můžem to prodiskutovat i po icq 347495375
Carix
Profil
můžu ukázat i ten rámeček co chci i web na kterej to chci.. prosim o pomoc ;)
PerToon
Profil
No, tak to se dá udělat pokud vím dost složitě, a to pomocí pseudopozadí ( http://www.jakpsatweb.cz/priklady/background-position.html ), který bys dal elementu, ve kterým by byl teprve tvůj box. Ale myslím, že je to zbytečně složité a zbytečně zbytečné a být tebou tak se na to radši vykašlu.
Carix
Profil
Neber to prosim osobne ale kdyz mi tohler dycky nekdo rekne mam ho chut zaskrtit.. pokud se budete vykaslavat i na ty nejmensi kravinky nikdy nebudete nejlepsi a nikdy neodvedete poradnou praci. Sam sem to az moc krute poznal tak si to pamatujte ;) Kdyz se neco najde udelej to za kazdou cenu ;)
PerToon
Profil
Dobře, tak v tom případě budeš mít element, kde bude jako pseudopozadí tvůj rámeček, který se ale bude deformovat, protože mu budeš nastavovat různý rozměry. Element bude v každým směru o 1 pixel větší než vnitřní box, který bude buď relativně posunutý o 1 pixel doprava a dolů, nebo bude vertikálně i horizontálně vycentrován, na což budeš potřebovat další vnořený element. Říká se tomu matrjoška. V této šílené struktuře teprve bude tvůj informační box, ale aby to fungovalo, budeš muset pravděpodobně znát jeho rozměry... Já asi nikdy nebudu nejlepší, protože já bych se na to vykašlal. :-)
ronan
Profil
Ono jde o to, jestli to opravdu bude vypadat tak neuvěřitelně úžasně, zvlášť, když vezmeme v úvahu, že borderů se dají přes kombinace různých stylů, šířek, barev, a bůhví čeho dalšího vymyslet tisíce:)

Takže já bych se na to asi taky nakonec vykašlal:)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0