Autor Zpráva
nulovamezera
Profil
Dobré ráno.
Na bezplatném hostingu (wz.cz) mám umístěnou stránku. Reklamu si můžu dát na jakékoliv místo ve stránce, ovšem nefunguje mi v iframe.
Problém je takový, že když si stránku otevřu na mobilu, tak se mi obsah zobrazí normálně, tak jak chci, ale reklama se roztáhne až za okraj displeje. Pomocí nějakého meta tagu jsem zabránil tomu, aby se stránka zmenšila tak, že bude vidět celá reklama, ovšem pořád se k ní dá doscrollovat. Pokud tak uživatel náhodou přejede omylem prstem zprava doleva, tak mu obsah stránky ujede, což vypadá strašně. Jak tomu mám zabránit?
Děkuji za pomoc
lionel messi
Profil
nulovamezera:

Vo všeobecnosti: lepšia živá ukážka než nejaký meta tag.

Inak naslepo by som skúsil prvé riešenie z https://stackoverflow.com/a/29784327
nulovamezera
Profil
Cpát celou reklamu do iframe mě napadlo, ovšem wz.cz to nějak nezvládá. V iframe reklamu nezobrazí (i když jsem tam dal <!--WZ-REKLAMA-1.0-->), a protože pak na stránce nikde reklamu nevidí, tak jí nacpe úplně nahoru.

Proto jsem chtěl řešení, kdy dám reklamu do divu, který velikost reklamy omezí. Ovšem ona si nastaví pozicování tak, že prostě z divu vyleze. Proto potřebuji, aby:
1. reklama nepřelezla div, a prostě se usekla, nebo
2. reklama přelezla, ale nedalo se scrollovat zleva doprava.

Řešení 2. jsem chtěl docílit pomocí overflow-x: hidden;, což skryje skrolítka na PC, ale na mobilech se pořád dá posouvat do stran.
lionel messi
Profil
nulovamezera:

Tá ukážka by sa niekde nenašla?

overflow:auto; (vzor) nepomôže?
nulovamezera
Profil
Perfektní řešení. Původně jsem dával všechny možné overflowy body, a nefungovalo to. Obalit reklamu do divu s tímto overflowem funguje perfektně, a ten, koho reklama zajímá, si může scrollovat tu samotnou reklamu. Děkuji moc

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0