Autor Zpráva
pan.kolouch
Profil *
Narazil jsem na další problém, jehož řešení mě nenapadá, jelikož mi ani nepříjde, že by měl takový problém vzniknout.

Na stránce www.celticcross.cz/fotogalerie.php (kterou jsem tady nedávno řešil) je galerie obrázků. Když kliknu na náhled, zobrazí se mi velký obrázek na stránce, kde jsou stejné definice v css pro body jako pro zbytek webu, ale pozadí odskočí (posune se horizontálním směrem). Dělá to ve FF a v Opeře, v IE tento problém není, nevíte čím by to mohlo být ?? Za odpovědi předem děkuji.
habendorf
Profil
Já to vidím v IE, FF i O naprosto stejně, žádný problém nevidím (???).
pan.kolouch
Profil *
Mě uskakuje pozadí, ten tmavý vzorek co je v backround repeat top center, tak ve ff a v opeře odskočí asi o půl dlaždice .. prostě celá tapeta se posune. No zkusím to zítra ještě jinde na počítači, jestli není fakt chyba u mě ..
pan.kolouch
Profil *
Tak uskakuje to i na jiných počítačích .. takže poradí někdo ?
Plaváček
Profil
Taky nevidím žádný problém
pan.kolouch
Profil *
Když jste ve fotogalerii a kliknete na fotku, tak sledujte pozadí .. prostě se posnu o nějakých tipuju 15px vpravo .. soustřeďte se na prostě na pozadí .. opravdu to nikdo nevidí ? Dělá to jen ve ff a v opeře v ie to je v pořádku ... zkoušel jsem to už na více počítačích .. problém tam opravdu je ..
Fred
Profil
No když se na to zaměřím, tak to vidím. Myslíš asi to porušení v opakování toho patternu na pozadí tam kde navazuje na obrázek v hlavičce, ale s tím nic neuděláš. Na to bych se vykašlal. BTW když se mrknu v MSIE vidím to taky, zaměř se na levý roh obrázku v hlavičce a klikej tam a zpět z thumbnailů na zvětšeniny .
pan.kolouch
Profil *
No ten pattern nenavazuje ani v originále, to jsem ještě nedolaďoval .. jde mi o to, že pozadí prostě nestojí jako celek na stejném místě jako na celém webu, ale při kliknutí z thumbnailu na zvětšeninu se posune doprava o těch cca15px a při kliknutí zpět zase doleva zpátky o těch 15px .... Na větších monitorech to hodně ruší .. Nechápu proč to dělá, když používám stejné vlastnosti pro div body jak na webu tak i ve skriptu ukazfoto.php .. Nemá proč to přece uhýbat ..
Fred
Profil
Aha, používám firebird (předchůdce Firefoxu) a tam to nedělá. Díval jsem se v Deerparku a už to vidím, smaž top center v definici pozadí body, je to tam zbytečně a bez toho to nedělá.
pan.kolouch
Profil *
Zbytečné to rozhodně není. Dlaždice budou (až je upravím) navazovat na hlavičku. Při posunování okna, nebo při jakémkoliv rozlišení pak jsou s vlastnostim top center vždy na stejném míste a s resizem okna se posouvají i dlaždice. Proto to tam je nastaveno.

Nechápu, proč se to prostě posouvá ..
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0