Autor Zpráva
honzik
Profil
Dobrý den, narazil jsem na několik problémů u mého nového pokusu:

1) Jak udělat průhledné části ( v mém případě rohy ), aby se tam zobrazilo pozadí? (v opeře a mozzile to jde, v IE mám vidět rohy)
2) Ve škole na linuxu se mi nezobrazoval hover u odkazů ( byla tam opera ) a někdy trvá, než se zobrazí.. je potřeba několik přejetí
3) V IE se mi u patičky zobrazují vpravo a vlevo mezery a nevím jak se jich zbavit.. nepomohl ani _hack
4) pro změnu v IE se mi text v patičce zobrazuje uprostřed a v opeře je připíchlý nahoru

Pořád zkoušim a nemůžu na to přijít :( určitě se jedná o hloupou chybu, děkuji moc za pomoc
honzik
Profil
Jo a mám ještě takovou maličkost... nevím proč, ale v IE mám problémy s označováním textu... nelze označit třeba jen část
PerToon
Profil
2) to je tím, že po najetí na hover musí stáhnout ze serveru obrázek přejížděcí. Dělá se to tak, že uděláš jedno pozadí odkazu, které bude obsahovat normální i přejetou fázi a tu pozicuješ.
3) http://ie-brouci.dero.name/3px-bug.html

Označování textu blbne kvůli absolutnímu pozicování toho všeho, řekl bych.
Marty
Profil
Označování textu může blbnout v případě, kdy používáme floatování, či jiné pozicování v příliš hojné míře, popírající logickou posloupnost textů, tak jak jsou v kódu.
honzik
Profil
Jediné, co je tam umístěno absolutně je ten web, aby byl zarovnán na střed.

Jinak zkoušel jsem úpravy ohledně 3px bugu a nemá to na to vliv
PerToon
Profil
Je kravina dělat absolutní pozicování kvůli tomu aby to bylo uprostřed!!!
Div main dej ještě do jednoho divu, třeba obal. Potom dej do CSS:
#obal {text-align: center;}
honzik
Profil
PerToon

Ne to nefunguje. Main je v posdtatě ten obalový div. Zkusil jsem ho nahradit s tou tvou variantou, ale to funguje jen v IE a navíc to rozhodí celkové rozvržení obsahu webu. Ovšem s označováním textu již problém není.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0