Autor Zpráva
m_k_k
Profil
Jiné zobrazení v IE 6 a Firefox 1.0.7
m_k_k
Profil
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat na následující. Mám stránky s rozvržením pomocí CSS stylů (konkrétně Mobil menu Mobilní telefony a Novinky) . Když si je prohlédnu v IE 6 je vše OK, ale když je prohlédnu ve Firefox 1.0.7 tak např. text mi jde někde přes obrázky, tudíž se posune a u posledních obrázků je to jakoby bez textu. Myslím, že jsem nepoužil nějaké složité formátování. Taky to myslím nedodržuje margin (odsazení další vrstvy, textu, od spodního okraje obrázku, ...). Asi dělám někde chybu já (s formátováním pomocí CSS v podstatě začínám), četl jsem, že všechny prohlížeče nejsou 100% kompatabilní (znám problém s interpretací šířky v IE a Mozile viz. Matrjoška), ale jak to, že v každém prohlížeči je to zobrazeno takto moc odlišně?
Díky předem za případné odpovědi,
s pozdravem
Martin K.
peta
Profil *
mi se to jevi oki. nejaky screenshoot s cervenym krouzkem oznaceni chyby? ono je to nekdy jednoznacnejsi nez 10 radku textu
m_k_k
Profil
No taky mě to mohlo napadnout dříve. Takže přikládám obrázky ze 2 různých webů. Jednou z IE 6 označené zeleně jak by to mělo být správně zobrazené a jednou z Firefox 1.0.7 označené červeně jak se to špatně zobrazilo:



Jeremy88
Profil
Mozna sem to v tom textu prehlidl, ale pocitam s tim, ze tam pouzivas DIVu. Nedavno sem stejnej problem resil taky a pomohlo mi jedine nastaveni pevne sirky v CSS. Pak to vzal i FireFox, zmena u MSIE by nemela byt temer rozetnatelna.
m_k_k
Profil
DIVy pouzivám. Myslíš šířku toho vnořeného DIVu (s tabulkou). Jinak šířku nadřazeného DIVu (s obshem - text, obrázek) mám na pevno.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0