Autor Zpráva
maestorm
Profil
Potřebuji pomoci s odstraněním banneru na webzdarma...
Peca
Profil
Otázka je, co tam vůbec má být? Kromě titulku, který říká něco o webdesignu, a 0.5MB!!! volně pohozených a nějasných obrázků tam nic nevidím.
maestorm
Profil
a teď? Jen potřebuji helpnout s odstraněním toho banneru...
Karlos_
Profil *
tim ale porusis jejich podminky....
asi by to slo udelat nejakou vrstvou absolutne pozicovanou pres ten banner
Hony
Profil *
Já bych to neriskoval až by na to webzdarma přišel tak by ti mohl smazat doménu
RPG
Profil
Je to blbost... odstraníš ho = smažou tě.
maestorm
Profil
Díky jaem rád, že to už vím...
littlemaple
Profil
Je milion způsobů, jak to udělat, ale nemá to moc smysl. Kdysi jsem to také obcházel, ale Webzdarma své stránky, mám dojem, ručně procházejí a kontrolují to. Když na tebe přijdou, dají ti vědět, že nedodržuješ podmínky => dříve či později bys ho tam musel nechat.
Cody
Profil
littlemaple Neupozorňují a mažou rovnou, jednou jsem jen něco testoval a omylem jsem to dal divu se stylem hidden. Za týdenm jsem měl doménu smazanou. Takže bych to nedělal.
maestorm
Profil
A co to dát naspod stránky, která se scrolluje? (To by snad šlo nebo taky ne?)
littlemaple
Profil
Cody
No já měl tehdy na stránkách knihu návštěv, do které mi napsali upozornění (což jasně ukazuje na ruční kontrolu :-) ). Web mi smazat asi nestihli, dostal jsem totiž velmi rychle nabídku na hosting jinde a tak jsem se přemístil sám.

maestorm
Dát banner někam hlouběji dolů je taky možnost. Ber to takto -- na Živě, iDnes apod. je 800x více bannerů, mnohem otravnějších a pořád tam chodí lidi :-) Pokud někdo přijde na tvou stránku, banneru si ani nevšimne, protože lidé už jsou buď otrlí, nebo reklamu vypínají. Každý pochopí, že sis ho tam nedal asi dobrovolně. Pokud ti to vyloženě nesedí do designu, přepracuj ho tak, aby v něm přímo bylo místo pro ten banner. Vytvoř mu svůj prostor -- jedině tak ho zamaskuješ a nebude design rušit :-)

Pokud nezměnili podmínky (co já vím, s WZ jsem pracoval před několika lety), mají dvě varianty. Buď banner na úvodní straně nahoře, nebo na každé stránce dole. Pokud ti opravdu dělá problém jednu z nich splnit, sežeň si jiný hosting. Zdarma je např. také http://profitux.cz (tam ale chtějí, abys dodržoval standardy a místo banneru zase chtějí malou ikonku... nevybereš si...).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0