Autor Zpráva
runder
Profil *
udelal jsem si div id main ktery ma pevnou sirku do nej jsem vlozil dalsi div id levy sloupec, pravy sloupec atd.
div id main me nepusobi jako plovouci. Kdyz mu dam pevnou vysku tak je to ok, ale jedna stranka ma min text a druha zase vice, tak chci aby byl plovouci. Tak jsem dal height auto a vubec se mi ani nezobrazila. A vsechny ty divka maji barvu jako pozadi body. dalsi problem je ze kdyz mu dam pevnou vysku a pretahnu pixely, tak se mi dreamweaver zachova jako ze divko main roztahne, ale ve IE je to roztahle jako v dreamweavru a FF nezobrazi to co je nad stanovenou vysku.
Tak se ptam co mam udelat aby byl plovouci div main? a jeho sirka zavisela na mnozstvi obsahu obsazeneho uvnitr?
Dekuji a omlouvam se nemam moc času.děkuji.
Leo
Profil
To vubec nechapu, nebylo by jednodussi misto povidani poslat kousek podstatneho kodu (css a html) plus ceho chcete dosahnut? Leo
Filips
Profil
Taky to nechápu. Pošli zdroják!

Filips
runder
Profil *
body.....
#Main {height 800px; width...}
#levy....
#pravy...
#stred...
#paticka
body

div id=main

div id=levy /div
div id=pravy /div
div id=stred /div
div id=paticka /div

/div

/body

Takhle mam nastavenu pevnou sirku main, ktera ma pozadi bile. Kdyz ale zmenim height na auto, tak zmizi cele pozadi (bile) a neni videt . Ostatni divy ktere nemaji pozadi tak se zachovaji, že prevezmou pozadi (cervene) s body. Chci aby to pozadi bylo plovouci tzn. bez pevne sire a zavisle na obsahu tzn.paticce.

diky za odpoved
Rossoneri
Profil *
tady je odkaz
Zkus te to ve FF a aji IE
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0