« 1 2
Autor Zpráva
paskal
Profil
prostě je hlavička stránky, kde je nebo bude logo ... pod hlavičkou bude úzký, ale stejně široký jako hlavička proužek, kde bude formulář pro přihlášení/odkaz pro registraci ... po přihlášení tam bude odkaz na poštu/komentáře/nastavení ... zkrátka to nebude pod sebou ajko nyní, ale v jednom řádku nahoře ... pak bude následovat obsah stránek, jako je levé menu a vlastní obsah ... pravé menu bude zrušeno
Mingan
Profil
Hmmm. Zaujímavý nápad.
paskal
Profil
zdravim

tak jsem zase pohnul o kus s novýma stránkama - http://newse.svetjinak.net; nyní řeším ale tento problém - potřebuju napozicovat patičku stránky, někdy je ale obsah stránky krátší než velé menu a potřebuju umístit patičku na konec levého menu ... většinou je ale obsah delší než levé menu a pak potřebuju umístit patičku na konec obsahu ... nevím ale, kdy bude co delší, protože obsah načítám z databáze a jeho délka je různá ...

řešil jsem to celý den a zjistil jsem, že to prostě nejde (možná bych musel přeúsat celý layout, ale vzhledem k romu, že se to teprve učím, tak by to asi moc nepomohlo ...) ... ale přišel jsem na jedno řešení, které jsem na onom webu zrealizoval ... funguje to výborně v: Firefox 1.0 a Opera7; v IE 6, Maxthon 1 a Netscape 7 to funguje taky dobře, ale s tím rozdílem, že tyto tři browsery rozbrazují dole (horizontální) posunovací lištu ... lze to nějak ošetřit, aby ta lišta zmizela?

díky moc

PS: funguje jenom úvodní stránka, jde mi teď o design
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0