Autor Zpráva
pato
Profil
zdravím, mám dotaz jestli je možné udělat pomocí css rolovací menu které by se rolovalo vertikálně, tedy ze shora dolů.
Mistr
Profil
jestli je možné udělat pomocí css rolovací menu
Pomocí CSS uděláš pouze vzhled. To hlavní - aby to fungovalo - se dělá pomocí HTML.
pato
Profil
aha, aha, a neporadíš prosím jak na to ??? nebo jestli je to někde třeba popspané jak to v html udělat
Mistr
Profil
Jak jsem již popsal výše. Mám problém porozumět, co si vlastně přeješ vytvořit. Definuješ to příliš široce. Zkus být konkrétnější!
pato
Profil
no jde mi o rolovací menu, bohožel javě vůbec nerozumim tak se snažim hledat jiné řešení, chtěl bych udělat prostě vyjíždecí menu, potřebuju dostat do jednoho více podkategorií
Anonymní
Profil *
http://css.interval.cz/menu/... tady by jsi mohl najít, co hledáš.
pato
Profil
díky
sms
Profil *
bohožel javě vůbec nerozumim
jestli tim myslis JS, tak to neni java :)
pato
Profil
dík ten link mě pomohl, našel jsem to co potřebuji, jen mám ted jaksi problém dostat to menu do stránek ?? ta kostra menu z ul a li se nechová mezi divama tak jak bych chtěl ?? neví někdo proč ?
INSiGHT
Profil
pato: Asi má špatné vychování;-)
Napiš odkaz, nebo to lépe popiš.
pato
Profil
vychování ???

jde o to že kostra stránej je z <div> a já potřebuju do jedné její části dostat :

<ul class="menu uroven1">
<li class="polozka1">
<a href="">home</a>
<ul class="menu uroven2">
<li class="polozka2"><a href="">1</a></li>
<li class="polozka2"><a href="">2</a></li>
<li class="polozka2"><a href="">3</a></li>
</ul>

ale když to dám mezi <div id="label"> </div> tak se to nechová tak jak bych očekával, to jest že to v tom divu nezůstane, a nepřime to jeho vlastnosti
INSiGHT
Profil
pato:ta kostra menu z ul a li se nechová mezi divama tak jak bych chtěl ... proto to vychování;-)

Jinak když metodou ctrl+c/ctrl+v vlepíš do stránek HTML i CSS(!), tak jak je tam napsaný, musí to šlapat.
pato
Profil
no bohužel nechová, http://www.bigcity.wz.cz/index.php
Mistr
Profil
pato
A nemáš to id="label" použité v kódu té stránky i někde jinde?
pato
Profil
ne je to tam pouze jednou
pato
Profil
zkoušel jsem to dát i do <table> ale dělá si to co chce :(
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0