Autor Zpráva
LM
Profil *
dobry den, mohl by mi nekdo poradit s nasledujicim problemem> jedna se o zabudovani menu do stranek pomoci IFRAME. a ted k veci>
problem>
Stranky mam napsany pomoci CSS>
#obsah {position: absolute; width: 710px; height: 836px; top: 164px; left: 270px; background-color: #ffffff; color: black;}

#hlavicka {position: absolute; width: 710px; height: 120px; top: 24px; left: 270px; background-color: #ffffff; color: black; }

#levy {position: absolute; width: 250px; height: 976px;top: 24px; left: 0; background-color: #556b2f; color: black}

Menu je take v CSS>
<body>
<div style="border: 2px solid black">
<div style="padding: 20px">
tak Vás tady pěkně vítam...<br>
<span style="color:#556b2f">LMlist</span> vznikl především kvůli mému 5-ti měsíčnímu pobytu ve Finsku, takže nějaké ty fotky, postřehy ...<br>
postupně se tu snad budou objevovat ale i jiné záležitosti, rád bych, aby to tu bylo i obsahově do<span style="color:#556b2f"> zelena ;)</span><br>
lukas_musil(at)centrum(point)cz<br>
icq# 328367573
<br>
</div>
</div>
</body>

Kdyz menu vkladam do stranek v CSS, vykresli se mi menu zmensene a posune se zarovnani>
Nemohl by mi nekdo poradit, DEKUJI, LM...
LM
Profil *
taky jsem si vsiml,ze menu je odsazene pravidelne... je to asi tim, ze pri pozicovani dane okno (napr. <div id="levy">) si sam osobe zadava minimalni okraje...jde o to, ze ja bych tuto vlastnost potreboval zrusit, pripadne nejak osefovat, abych tam menu nacpal 100%x100%, jlikoz okraje mam jiz v menu... napada nekoho neco ???
LM
Profil *
tak jsem to vyresil... zrejme vsichni vite jak, proto ste na to ani nereagovali ;) no nic, ale hnalo me to dal, takze jsem rad ...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0