Autor Zpráva
Kaderas
Profil
Dobrý den,
používám redakční systém Drupal, - www.kaderas.ic.cz - na kterém provozuji svůj blog. Bohužel jsem se setkal s problémem bočního menu. Pravděpodobně je CSS špatně napsáno....
Zatímco u Firefoxu se pravé boční menu zobrazuje správně, jak u krátkých, tak i delších článků, v IE je zobrazení problematické.

- http://www.kaderas.ic.cz/?q=node/24 - Například zde se boční menu posouvá až nakonec článku, což je podle mě nelogické. Nenalezl jsem v CSS problém (alespoň jsem na něj nepřišel), proto žádám o radu.
U krátkých článků IE zobrazuje menu správně....

Děkuji
INSiGHT
Profil
Podle mě jde o to, že se kvůli odlišnému boxmodelu IE (při použití padding a border) ten článek o pár pixelů nevejde do vymezeného prostoru. Zkusil bych o něco zůžit prostor pro menu, nebo článek, aby vznikla nějaká vůle.
Nepodařilo se mi bohužel otevřít CSS, takže to není na 100%.
Kaderas
Profil
Děkuji, pokusím se. Jakmile budu moct, vystavím někde kod CSS
Kaderas
Profil
To INSiGHT
Jen tak mě napadlo, kdyby to bylo špatně vymezeným prostorem, proč to tedy na hlavní stránce nedělá? Kazí se to až u článků, ale jen u těch delších (u krátkých to funguje správně).....
INSiGHT
Profil
Bohužel se nějak záhadně nemůžu dostat do všech CSS na webech ic.cz, takže to je jen moje domněnka, že je to tímto.
Délka textu na to nemůže mít žádný vliv.
Kaderas
Profil
Problém vyřešen :-) Stačilo změnit velikost paddingu sidebaru. Děkuji
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0